Wpis z mikrobloga

@Flas: co prawda gościa nie lubię ale w zimie #!$%@?ł się w warszawskim metrze rozwalajac nogę i coś tam mówił o tym co robi zevy dostać odszkodowanie. Chyba schody były mokre czy coś. Mowa o atorze z wideoprezentacje. Wejdź na jego kanał i poszukaj filmu wypadek czy coś takiego
  • Odpowiedz
@Flas nie znam sie ale sie wypowiem. Strzelam ze metro ma OC, moze od razu z tym do ubezpieczalni? I niech oni się bujają z winnym ktokolwiek to jest
  • Odpowiedz
@Flas: jeśli złamanie nie jest super poważne i bez przemieszczenia i rozerwanej torebki stawowej to pogadaj z lekarzem o ortezie. Jak złamałem kostkę boczną to wsadzili mnie w gips na 2 tygodnie (jeździłem autem z tym gipsem na lewej nodze), potem 6 tygodni w ortezie, gdzie po 4 tygodniach zacząłem lekko obciążać nogę (zwiększanie nacisku co tydzień) aż ostatnie 2,5 tygodnia normalnie chodziłem w ortezie. Potem 4 tygodnie Stabilizatora stawu
  • Odpowiedz
@Tymian: Niestety jest dość poważne, złamanie kostki bocznej oraz tylnej krawędzi piszczeli z uszkodzeniem więzowzrostu ;p Juz wyszedłem ze szpitala, 6 tygodni ponoć bedzie gips na pewno :(
  • Odpowiedz
@Flas: Tylną krawędź też miałem złamaną :P ale bez uszkodzonego więzowzrostu. Anyway, pogadaj z lekarzem, albo z tym u którego byłeś w szpitalu albo gdzieś się umów, odbierz zdjęcie na płycie i działaj też prawnie żebyś dostał srogie odszkodowanie!

We wrocku zmiast ślizgaczy to robią bruzdy w płytkach i jest to bezpieczne i bardzo łatwo wyczuć butem i nikt się nie #!$%@?ł.
  • Odpowiedz
@Vladimir_Kotkov tak, nie wiem co gorsze ostatnio prawie sie na to nadzialam na Politechnice :/ co za debil na to wpadl to ja nie wiem :/

@Flas wspolczuje, tez raz przejechalam po tym ladnych pare cm ale ustałam. Bezsensowny pomysl :/ zglos szkode do spolki metro warszawskievi miasta od razu, oczekuj polisy i zglos szkode. Zbieraj rachunki za leczenie. Na monitiring raczej nie licz, kto Cie stamtad zgarnal? Karetka na
  • Odpowiedz
@Flas sprobuj sam, to sie samo toczy, wiem cos o tym ;) Jak sie zaczna schody wezmiesz pelnomocnika. Karetka bardzo spoko dowod - karta zlecenia wyjazdu, no i swiadkowie.
  • Odpowiedz
@Flas: jakbyś potrzebował pomocy to polecam firmę "Votum" w sprawie uzyskania odszkodowania. Kwoty osiągają dość wysokie, na minus jest to ,że biorą 25% od zasądzonego odszkodowania, na plus, że nie płacisz im, dopóki nie zostanie wygrana sprawa i nie masz pieniędzy w ręku.
jest to zapisane w umowie
  • Odpowiedz