Wpis z mikrobloga

@Flas: Zgadzam się to jest dramat.W Warszawie pełno tego.Jeżdżę sporo na rolkach i przejazd przez to gówno nie należy do przyjemnych.Szczerze to nie widziałem, żeby ktoś z tego korzystał.Co do pozwu to tylko zgaduję, że będzie ciężko.
  • Odpowiedz
@Flas: Nie widziałem jeszcze żadnego niewidomego, który by z tego korzystał. A pytałem się znajomego, który chodzi z białym kijem czy z tego korzystał to powiedział, że nie, bo rozkład metra zna na pamięć, a na tym boi się, że... się #!$%@?. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zrób dobrze promilowi społeczeństwa, które ma to w dupie narażając 99,9% reszty ludzi. XD
  • Odpowiedz
@Flas: najpierw nie pozywaj, ale zgłaszaj szkodę. Wystąp do Metra Warszawskiego o numer polisy OC działalności i zgłoś szkodę do Ubezpieczyciela. Niech skierują Cie na komisję lekarską, aby określić procent uszczerbku. Wystąp też do Metra o zabezpieczenie zapisu z kamer, bo oni szybko to kasują. Jak nie będziesz miał nagrania z monitoringu to musisz mieć świadków, którzy potwierdzą, że faktycznie się o to przewróciłeś. Tam nie ma ostrzeżeń - uwaga
  • Odpowiedz
@leming28: Dzięki, bardzo rzeczowy komentarz ;) Juz z jedną kancelarią jestem w kontakcie, jestem bardzo mało mobilny teraz i szczerze mówiąc wolałbym, żeby ktoś za mnie pozałatwiał te rzeczy, nawet jeśli miałbym zapłacić 30% od odszkodowania. Oczywiście dam znać jak poszło!
  • Odpowiedz
Te "gówna" to są linie naprowadzające. Te "kropki" to pola uwagi. Te "standy" to miejsca na wypukłą grafikę - plan metra. To wszystko służy niewidomym i niedowidzacym. Wy Mirki możecie się rozejrzeć i nie biegać w metrze zamiast się gapić w smartfony. Niewidomy nie ma tej możliwości, te ułatwienia to dla nich samodzielność. Oni czasem chcą wyjść z piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps: ten cały montaż i
  • Odpowiedz
@addicted44: Zgadzam się z Tobą w 100%, oczywiście taka infrastruktura jest potrzebna. Pytanie jest, czy powinna być wykonana z takiego materiału. Jeżeli ja złamałem sobie nogę, to tym bardziej może to zrobić niewidomy.
  • Odpowiedz
@Flas są różne technologie to prawda. Ale często to ten kto rozpisuje przetarg ma kryterium ceny, a wiadomo co z tego wynika. Inna rzecz, że jak się montuje coś na czymś co ktoś inny zrobił, to ten ktoś mówi że wtedy nie udzieli gwarancji itp. Także to złożona sprawa.
Na pewno nie powinno być tak że sobie łamiesz nogę, ktoś coś ewidentnie spierdzielil, albo to kumulacja razem z nieszczęśliwym wypadkiem.
Smutne
  • Odpowiedz
@addicted44: Jest XXI wiek, jesteśmy w unii europejskiej i nie ma możliwości, żeby niewidomi ucierpieli (na całe szczęście).

No i nie jest to ''hurr durr akcja''. Jakbyś była uziemiona w domu na 3 miesiące, straciła w biletach których nie da się odwołać dużo pieniędzy i szanse bardzo fajnej pracy to podejrzewam, że też chciałabyś dochodzić swoich praw. Pozdrawiam ;)
  • Odpowiedz
@Flas nie chodzi mi o ciebie z tą hurt durr akcja. Faktycznie masz powody żeby dochodzic swoich praw. Miałam na myśli taki bezmyślny hejt, ktoś coś usłyszy, połowę przeinaczy a potem w fakcie i innych gazetkach pojawia się tytuły "niewidomi polują na widzących - tajemnicze zasadzki w metrze Warszawa" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiadomo że grunt to zdrowy rozsądek.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@niktastoi A noga okej, we wtorek jade do spzitala na kilka dni na wyciaganie sruby i pozniej rehabioitacja. Ciagnie sie to okropnie ;p
  • Odpowiedz