Wpis z mikrobloga

Pytanie do mirków z #krakow:
Polecacie jakiegoś jubilera (ew. złotnika)? Wkrótce planuje zaręczyny i słyszałem, że kupując w mniejszych salonach można sporo oszczędzić względem dużych sieciówek. Nie jestem również w 100% pewny co do rozmiaru pierścionka, więc fajnie jakby była możliwość późniejszej korekty rozmiaru pierścionka
#zareczyny #zwiazki
  • 17
  • Odpowiedz
@Adom007: użyłem nie do końca poprawnego sformułowania - na pierścionek chce wydać około 3-3.5 k. Po prostu słyszałem, że w tej cenie u mniej znanego jubilera można dostać lepszy pierścionek ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@guolden też nie polecam sieciówek a w szczególności firmy 'Tak' ( ͡° ͜ʖ ͡°) Złotniki, który znajduje się na rogu ul. Sienkiewicza i Królewskiej jak zobaczył ich dmuchany wyrób (pierścionek) i usłyszał cenę, powiedział, że zrobi taki sam w tej cenie ale z pełnego złota.
  • Odpowiedz
@guolden z doświadczenia polecam Pryzmat na Floriańskiej, mają też na Sławkowskiej. Jest jeszcze jubiler w okolicach hali targowej, robi bardzo ładne i oryginalne rzeczy, w tej cenie uderzyłbym tam. Jeśli chcesz to poszukam konkretów.
  • Odpowiedz
Będę szukał czegoś jak na załączonym zdjęciu. Przejrzałem dużo stron z pierścionkami i muszę przyznać, że cenowo Alcari wypada chyba najlepiej. W innych sklepach pierścionek z brylantem 0,3ct jest zdecydowanie droższy. Wydaje mi się, że brylant o takiej wielkości wygląda już conajmniej przyzwoicie. Poprawcie mnie jeśli się mylę ( ͡ ͜ʖ ͡)

Zaniepokoiła mnie trochę Twoja opinia @Sharpek. Z tego co widzę na stronie to produkty
guolden - Będę szukał czegoś jak na załączonym zdjęciu. Przejrzałem dużo stron z pier...

źródło: comment_xMnZkMMr8zAxXqvckkw0GiBt9ANUhLJP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Stało się coś takiego jak na zdjęciu, narzeczona nie pracuje w hucie, a jest raczej drobna i nie ma tyle siły by zrobić coś takiego.

Widziałem na ich profilu na FB, że ktoś inny miał podobny problem i mu zaproponowali naprostowanie :)

Sklep na początku proponował naprostowanie, ale ostatecznie po 2 miesiącach pierścionek został pogrubiony.
Sharpek - Stało się coś takiego jak na zdjęciu, narzeczona nie pracuje w hucie, a jes...

źródło: comment_af0DQcnz4v03OTXr0DmdsLwOkj1idml2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Sharpek: Czyli koniec końców sklep naprawił pierścionek tak, że nadawał się on do noszenia? Jeśli to nie problem to byłbym wdzięczny za informacje, który konkretnie model kupiłeś (może być na priv). Dzięki!
  • Odpowiedz
@testowyandrzej @guolden pierścionek był pogrubiony. Dzisiaj się okazało że jeden a koszyczków który trzyma diament jest ułamany. Jutro dzwonię do nich co jest grane i zwracam go bo narzeczona jest już mocno wkurzona.
  • Odpowiedz