Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

wykop to cudowne miejsce, w którym obcy ludzie wiedza więcej na temat Twojego związku niż Ty sam:D


@pandzioszka: jak to jest, że ludzie cenią szczerość, ale jak trafia się w miejsce pełne szczerych ludzi to określa się ich mianem mizoginów bez serca?
  • Odpowiedz
@chchmiel: tego czy laska jest imprezowiczką, czy zalicza bolców na kopy oraz tego czy jest inteligentna zwyczajnie nie widać... to wychodzi w praniu... a weź pod uwagę, że te wszystkie dziwki z Roksy czy Odlotów kiedyś skończą studia, cycki opadną i zamiast obniżyć cenę za usługę będą chciały się "ustatkować" oczywiście nic nie wspominając o tym, że bolcowało ją co najmniej kilku w tygodniu
  • Odpowiedz
szczerych? Jak można być szczerym w kwestii o której nie ma się pojęcia?:D


@pandzioszka: szczery w opiniach :) gdybyś otrzymała taką dawkę szczerości od kogoś kogo znasz to zerwałabyś z nim kontakt
  • Odpowiedz
tego czy laska jest imprezowiczką, czy zalicza bolców na kopy oraz tego czy jest inteligentna zwyczajnie nie widać... to wychodzi w praniu... a weź pod uwagę, że te wszystkie dziwki z Roksy czy Odlotów kiedyś skończą studia, cycki opadną i zamiast obniżyć cenę za usługę będą chciały się "ustatkować" oczywiście nic nie wspominając o tym, że bolcowało ją co najmniej kilku w tygodniu


@Arachnofob: To słuszna obawa, ja zawsze na początku
  • Odpowiedz
Na pielgrzymkach można spotkać wiele fajnych lasek.


@chchmiel: no właśnie największe dziwki zawsze poznawałem na pielgrzymkach... ( )

byłem na pielgrzymce do Świętej Lipki, do Gietrzwałdu i do Częstochowy a na tej ostatniej kumpel był dwa razy... za pierwszym stracił cnotę a za drugim znalazł żonę więc w sumie intencja została spełniona i "Bóg mu dał"

Mam wrażenie właśnie, że tam te przechodzone towary szukają spokojnych
  • Odpowiedz
no właśnie największe dziwki zawsze poznawałem na pielgrzymkach...


@Arachnofob: haha.. no widzisz, nigdy nie wiadomo. Może tak się jej spodobałeś że puściły jej pierwszy raz w życiu hamulce?

Z drugiej strony, nie oszukujmy, się.. statystycznie poziom rozwiązłości dziewczyn w społeczeństwie to rozkład normalny.

Masz trochę skrajnie rozwiązłych dziewczyn, masz trochę skrajnie konserwatywnych. A najwięcej masz zwykłych dziewczyn. Jeśli ci to naprawdę przeszkadza i tak zależy, poszukaj po prostu takiej z jednego
chchmiel - > no właśnie największe dziwki zawsze poznawałem na pielgrzymkach...

@A...

źródło: comment_hflYk5lt3wPxHvHYhn9T90OvKoLH24EJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Mam wrażenie właśnie, że tam te przechodzone towary szukają spokojnych beta bankomatów...


@Arachnofob: Ciemność w twoim sercu niepokoi mnie niezmiernie...
Przyrównywać osoby do rzeczy w kontekście pejoratywnym dla tychże osób, to właśnie jeden z przykładów tej ciemności, jesteś konserwatystą ale raczej nie chrześcijaninem, prawda?
  • Odpowiedz
@razdopapyszlem: kobieta uprzedmiotawiająca siebie samą do roli przedmiotu który można wynająć na godziny, kupić, lub nabyć w licytacji polegającej na tym kto ma większe zasoby, aby mógł ją nabyć sprawia sama swoim zachowaniem, że mówię i traktuję ją w kategorii towaru, rzeczy... niewiele jest takich które tego nie robią z tego też względu niewiele jest takich które szczerze szanuję
  • Odpowiedz
kobieta uprzedmiotawiająca siebie samą do roli przedmiotu który można wynająć na godziny, kupić, lub nabyć w licytacji polegającej na tym kto ma większe zasoby, aby mógł ją nabyć sprawia sama swoim zachowaniem, że mówię i traktuję ją w kategorii towaru, rzeczy... niewiele jest takich które tego nie robią z tego też względu niewiele jest takich które szczerze szanuję


@Arachnofob: Czy każda kobieta stawia siebie w rolu przedmiotu?
  • Odpowiedz
Czy każda kobieta stawia siebie w rolu przedmiotu?


@chchmiel: nawet te które tego nie robią otwarcie same o sobie myśląc w tej kategorii dla mnie tym właśnie są...

jak wspomniałem... niewiele jest takich które zasługują na szczery szacunek stąd też niewiele szczerze szanuję sprowadza się to do prostego stwierdzenia "na szacunek trzeba sobie zasłużyć" a największy szacunek w moich oczach można zdobyć własną postawą i własnymi wartościami które się ma i
  • Odpowiedz
No to jak można odróżnić kobiety które zasługują na szacunek od tych, które na niego nie zasługują?


@chchmiel: a to zależy jakie wartości liczą się dla ciebie i dla niej...

Według mnie, jeżeli kobieta wyżej ceni stan posiadania od charakteru a w wyborze partnera kieruje się nie tym jaki jest a tym ile zarabia, czy ma samochód i jaki, jaką pracę, czy prestiżową czy nie, czy ma dom i jaki, to
  • Odpowiedz