Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Arachnofob: Zawsze jak czytam takie teksty pełne cynizmu to wiem, że pisze je chłopiec, który marzy o miłej dziewczynie, która zrobi mu kolację, a potem obejrzą jakiś film przytulając się pod kocykiem.
Ale jako produkt rozchwianej emocjonalnie matki, on potrzebuje jakiejś ostrej wymiany zdań, scysji, bo do tego jest przyzwyczajony. Jeśli w dyskusję wda się różowy to wymiana postów może ciągnąć się bardzo długo, podsycana przez niego, w jego wiecznym
  • Odpowiedz
@Arachnofob: Zgadzam się że zdecydowana większość dziewczyn (i ludzi w ogóle) zwraca uwagę na status materialny. Np zaobserwowałem to, że jak dziewczyna sama jest z ubogiej rodziny, to szuka podświadomie, lub świadomie poczucia bezpieczeństwa. Czuje się dobrze wiedząc że nikt jej z mieszkania nie wyrzuci za brak czynszu. Dziewczyny z zamożnych rodzin często nie zwracają takiej uwagi na to ile masz kasy bo nigdy nie musiały poczuć na własnej skórze
  • Odpowiedz
Zawsze jak czytam takie teksty pełne cynizmu to wiem, że pisze je chłopiec, który marzy o miłej dziewczynie, która zrobi mu kolację, a potem obejrzą jakiś film przytulając się pod kocykiem.


@grejfrut: jak już zaczniesz wychodzić z piwnicy do ludzi i zauważysz jakie mają przywary to zmienisz zdanie i światopogląd stanie się może mniej kolorowy, ale bardziej szczery
  • Odpowiedz
Ale jako produkt rozchwianej emocjonalnie matki, on potrzebuje jakiejś ostrej wymiany zdań, scysji, bo do tego jest przyzwyczajony. Jeśli w dyskusję wda się różowy to wymiana postów może ciągnąć się bardzo długo, podsycana przez niego, w jego wiecznym dążeniu do znalezienia sobowtóra matki, odczarowania go i znalezienia szczęścia, spokoju i bezpieczeństwa w objęciach miłości.


@grejfrut: Myślę, że używanie psychologii żeby "dowalić" komuś w dyskusji jest słabe i poniżej poziomu. Różnica
  • Odpowiedz
Tak czy inaczej, jak możesz znaleźć się w pobliżu dziewczyn które nie zwracają uwagi na kasę?


@chchmiel: co innego być świadomym istnienia pieniędzy, dobrze się czuć mając je, wiedzieć, że są potrzebne do życia, do spełniania marzeń i sprawiania sobie przyjemności a co innego w wyborze faceta kierować się pieniędzmi jako podstawowy priorytet... to sprowadzanie samej siebie do roli towaru który może kupić ten kto da więcej a nie ten
  • Odpowiedz
co innego być świadomym istnienia pieniędzy, dobrze się czuć mając je, wiedzieć, że są potrzebne do życia, do spełniania marzeń i sprawiania sobie przyjemności a co innego w wyborze faceta kierować się pieniędzmi jako podstawowy priorytet... to sprowadzanie samej siebie do roli towaru który może kupić ten kto da więcej a nie ten kto da więcej od siebie


@Arachnofob: No pełna zgoda że to różne rzeczy. Pytanie - jak można
  • Odpowiedz
@chchmiel: jeżeli kobieta zaczyna nadmiernie interesować się tym co robisz i jaki daje to prestiż tobie co przekłada się na prestiż dla niej którym może pochwalić się koleżankom i rodzinie a mniejszą uwagę zwraca na to jakimi kierujesz się wartościami w życiu to znaczy, że spotkałeś towar który trzeba jak towar traktować... w dodatku towar który szybko traci na wartości czyli broń boże nie kupujesz tylko ewentualnie bierzesz w leasing
  • Odpowiedz
Gdzie można takie na co dzień spotkać?


@chchmiel: ja taką jedną spotkałem i byliśmy razem ponad 2 lata, ale jakoś tak samo się rozpadło z czasem okazało się, że nie pasujemy do siebie, ale nadal jesteśmy ze sobą w dobrych... poprawnych stosunkach. Tym między innymi charakteryzuje się kobieta od zwykłej kretynki... na koniec nie podłoży ci świni tylko rozstaniecie się jak dorośli ludzie... a gdzie można takie spotkać... nie wiem...
  • Odpowiedz
@Arachnofob:

Skoro dziewczyny z ubogich rodzin chcą (często podświadomie) mieć mężczyznę z pieniędzmi, bo potrzebują wreszcie poczuć się bezpiecznie, to może dziewczyny które chcą mieć mężczyznę z prestiżem zaznały wcześniej poniżeń? Może same jak były małe czuły się poniżane, bez wartości, daleko od tego prestiżu? Może chcą go tak bardzo, że szukają kogoś kto go im da?

Niezależnie jak jest, najważniejsze pytanie brzmi gdzie poznać takie dziewczyny o jakich mówisz?
  • Odpowiedz
Niezależnie jak jest, najważniejsze pytanie brzmi gdzie poznać takie dziewczyny o jakich mówisz?


@chchmiel: najprościej mówiąc... wszędzie

nie ma złego miejsca do poznawania dziewczyn... są tylko złe dziewczyny które się poznaje
  • Odpowiedz
@Arachnofob: Ja bym obstawiał, że najłatwiej znaleźć osoby które kierują się wartościami o których mówiłeś w organizacjach / fundacjach które zajmują się pomocą innym ludziom. Może pokręć się w takich miejscach? Jedno czego możesz być pewien, to że jeśli laska leci na hajs nie będzie działać w Caritasie czy innej pomocy dla powodzian za co gówno dostaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Arachnofob: Zagadując losowe dziewczyny w centrum handlowym raczej prędzej spotkasz materialistki niż na pielgrzymce. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Targetuj swoje oferty do odpowiedniej klienteli. Inaczej tracisz czas
  • Odpowiedz