Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@jucio: Nic nie pękło, rozśmieszył mnie ten komentarz, bo mam całkiem inne obserwacje. 25 lat to taki wiek, kiedy dalej jest się młodym, ale jednocześnie ma się coś w głowie. Sama mam trochę więcej lat i nigdy wcześniej nie miałam tyle atencji co teraz. Jestem jakimś ewenementem? xD
Spokojnie, chłopcy, kiedyś dorośniecie.


@choochoomotherfucker: Uwielbiam ten tekst, tylko potwierdzasz ta paste. Wam sie wydaje, ze Wy robicie sie dojrzale, a faceci sa dziecinni dlugo dlugo. Nie, to nie jest efekt zmian charakteru. Wy po prostu w akcie desperacji przestajecie sie walic z sebami na lewo i prawo, a zaczynacie szukac kogos, kto wychowa Wam brajana. Wiecie, ze najlepsze partie Wam umknely kolo nosa (ah ten Mirek, co to go olewalam,
Z tym że w przypadku prostytucji to niestety często prawda.


@chchmiel: no okej... tylko jaka jest różnica między dziwką czy też cichodajką która ogłasza się na roksie od "zwykłej" różowej?

choroby niewykryte - obie mogą je mieć
choroby wykryte i zatajone - obie mogą je mieć
obrzydliwe? - u dziwki może przeszkadzać świadomość tego, że już miała wcześniej klientów... może nie tego samego dnia, ale ze "zwykłą" dziewczyną z którą umówiłeś
@LR300: Ale jakie "wy"? To wątek o karynach? Bo tak brzmi opis z pierwszego akapitu. Przeciętna dziewczyna nie "wali się z sebami na lewo i prawo" i nie szuka nikogo, kto "wychowa jej Brajana", bo dziecko ma z kimś, na kogo może liczyć. Jeśli masz takie przykre doświadczenia z dziewczynami, to może zmień towarzystwo?

Za to to:

Zarabia na siebie, zyje jak chce, ma zainteresowania, jemu zwisa czy potencjalna partnerka bedzie
Stad faceci wydaja wam sie dziecinni, bo wiecie ze w wieku 40 lat moga zaczac patrzec na mlodsze kobiety :)


@LR300: bo to przecież takie dojrzałe... wpakować się w kredyt na 30 lat, zmajstrować sobie Brajanka i inwestować w lochę której jedyna wartość to cycki które z każdym dniem opadają coraz niżej bo żadnych walorów mentalnych nie przedstawiają...

deprecjonowanie mężczyzn którzy łamią ten schemat to oczywista zagrywka bab które wiedzą, że
brzmi jak opis mnie. Po raz kolejny na mirko dowiaduję się, że jestem facetem ¯_(ツ)_/¯


@choochoomotherfucker: i bardzo dobrze! kobiety które mają własną pasję, pracują, zarabiają, są w pełni samowystarczalne a w dodatku wykształcone, ambitne, oczytane, z którymi można porozmawiać o życiowych celach, pasji, książkach to SKARB i o takie kobiety powinno się dbać jak o rzadki kwiat nie dlatego, że tego oczekują, nie dlatego, że tego potrzebują tylko dlatego, że
no okej... tylko jaka jest różnica między dziwką czy też cichodajką która ogłasza się na roksie od "zwykłej" różowej?


@Arachnofob:

Załamał się nam w ostatnich latach tradycyjny model rodziny i zachowań seksualnych więc absolutnie się nie dziwię, że można się w tym wszystkim pogubić. Moim zdaniem różnica między osobami z twojego pytania składa się z dwóch głównych elementów:

1/ "Cichodajka z roksy" miała w życiu kilkanaście-kilkadziesiąt razy więcej partnerów od "zwykłej"
Strasznie to wszystko smutne. Wsadzajcie w używanego kotleta czy co Tam robicie. Ja się cieszę, że mam normalnego kochającego faceta bo gdybym musiała szukać miłości wśród takich ludzi to wolałabym być sama. I nie chodzi nawet o prostytutki ale o podejście mężczyzn do kobiet. Zapominacie ze kobiety to ludzie, zasługują na taki sam szacunek jakiego Wy sami wymagacie.
@Arachnofob:

Ogólnie mam wrażenie że w tych samych wypowiedziach pretensje do dziewczyn/kobiet jako ogółu, jednocześnie przy tym do obecnych norm społecznych, jednocześnie do oczekiwań rodziny i ludzi na temat twojego życia, i jednocześnie ogólnie jakąś niechęć do życia.

Stąd tak trudno coś poradzić bo to zmieszany strumień pretensji. Może po prostu #!$%@? konwenanse? Nie pasuje ci małżeństwo, kredyt, brajanek? Niech się jebią. Rodzice naciskają żebyś tak postąpił? Przestań się do nich
Zwykła dziewczyna mocno selekcjonuje też partnerów. Przecież od tego zaczął się cały ten post. Ostra selekcja, kontrola dostępu do seksu. Nie weźmie do łóżka wychudzonego typa który wygląda jakby miał żółtaczkę. Nie weźmie starego dziada z opryszczką. I łączy się to z punktem drugim...


ale na wyjeździe na Erasmusa przeleci każdego brązowego bolca który zacznie jej sadzić komplementy łamanym angielskim...

Do Ubera nigdy się nie przywiążę jak do mojego starego poczciwego Audi
ale na wyjeździe na Erasmusa przeleci każdego brązowego bolca który zacznie jej sadzić komplementy łamanym angielskim...


@Arachnofob: Tak... nawet jeśli założymy zbieg mało prawdopodobnych zbiegów okoliczności dla tej konkretnej dziewczyny:
a/ studiuje na tyle dobrze żeby wyjechać na erasmusa
b/ chce wyjechać na erasmusa
c/ dostaje się na erasmusa
d/ jedzie na erasmusa bolcować się z każdym facetem, a nie np z jednym którego chce normalnie poznać jako swojego chłopaka...

...to
audi gdy zmieniało właściciela nie zabrało ze sobą połowy majątku i dzieci


@Arachnofob: Jakiej połowy majątku jak nie masz małżeństwa? Jakich dzieci? Przecież nie musisz mieć dzieci. Tak samo z prostytutką nie będziesz mieć dzieci... prawda?
Poza tym, nikt nie każe ci się spotykać z dziewczynami które wyjechały na erasmusa czy chodzą co weekend do klubów. Jak ci to nie pasuje (mi np nie pasują klubowiczki) po prostu olej lachę. Pół świata tego kwiata ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@chchmiel: tego... jak i inteligencji nie widać