Wpis z mikrobloga

Siedzę w pracy i przeglądam CV z tego miesiąca.

Zauważyłem, że większość facetów ma w rubryce "zainteresowania" rzeczy w stylu pływanie, piłka nożna, siłownia, sport, motoryzacja, gry komputerowe, czasem pojawi się jakaś grafika komputerowa, historia i militaria.

A Różowe? U Różowych jak na #tinder - film, muzyka, podróże - u wszystkich prawie to samo ( ͡º ͜ʖ͡º)

#pracbaza #logikarozowychpaskow
  • 136
akurat w lolu czy czy w fifie to się uczysz podejmować decyzje więc to nie takie głupie :)

@Hafr: Tja, dlatego 90% graczy pozostaje na poziomie mułu mimo spędzania TYSIĘCY godzin - tak bardzo się uczą czegokolwiek w tych grach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Serio, sprawdź na dystrybucję graczy w ligach LoL - każdy poniżej platyny to kompletne GÓWNO, a dopiero diament 2 w górę to dobrzy
na pierwszy rzut oka, może to tak wygląda

jednak to nie ten sam poziom, bo jest znacząca różnica miedzy robieniem czegoś bezmyślnie, dla chwili przyjemności- czyli prokrastynacja, a co innego bycie zaznajomionym w danym temacie.


@MisieRzadza: ale kolego szanowny - jakie znaczenie ma tu plec?
to nie jest kwestia rodzaju hobby. ktore przez wielu tutaj niemal utozsamiane jest z tym, czy masz penisa, czy macice, a zaangazowania w temat.
Plec serio
@a665321

jakoś nie dziwi mnie ze z takim podejściem twoim zainteresowaniem jest wrzucanie lasek w jotpegu xDD


Po 1. To było rok temu.
Po 2. Jedna wartość większości kobiet to ładne cycki i dupa i żadnej innej. Spotkać różową która ma jakiekolwiek zainteresowania i ma cokolwiek ciekawego do powiedzenia na jakikolwiek temat lub przynajmniej potrafi zamknąć pysk żeby się nie ośmieszać to jak trafić 6 z lotto
@MisieRzadza: wolalam emotkę ze scianą :)

Tylko po co pisales do mnie to, o czym ja pisalam sama? Po co tlumaczysz mi cos, o czym rowniez pisalam?

Bo ja w swoich wpisach wlasnie zauwazylam, ze istotne jest zaangazowanie, a nie plec, jak sugerowal wpis i wiele komentarzy.
Po 1. To było rok temu.


@Arachnofob: Nieważne, niesmak pozostał. Arachnofotki ̶p̶r̶a̶w̶i̶e̶ ̶ ̶̶̶t̶̶̶r̶̶̶z̶̶̶y̶̶̶d̶̶̶z̶̶̶i̶̶̶e̶̶̶s̶̶̶t̶̶̶o̶̶̶l̶̶̶e̶̶̶t̶̶̶n̶̶̶i̶̶̶e̶̶̶j̶̶̶ ̶̶̶m̶̶̶i̶̶̶z̶̶̶o̶̶̶c̶̶̶i̶̶̶o̶̶̶t̶̶̶k̶̶̶i̶̶̶ ̶ wyjątkowego mirka, bo on się zna, aż tworzy swój autorski tag.
Szczerze wątpię, że ktoś, kto szerzy regularnie taką niechęć, wręcz jad do przynajmniej połowy ludzkości mu nieznanej (twoja matka, twoja siostra, koleżanki z pracy to niedostateczna próba, potrzebna do udowodnienia braku wartości większości kobiet poza cycushkami, niestety. Zresztą, każdy wartościuje według własnych upodobań) może być charyzmatycznym i prawym człowiekiem,
Jak rekrutuję, zawsze zwracam uwagę na zainteresowania. Jestem ciekawy, jak kandydat pogłębia pasję i czy dzieli się nią z bliskimi. Od razu masz istotne cechy takiej osoby: to czy jest ambitna, czy przejawia chęci rozwoju osobistego oraz czy jest kontaktowa oraz towarzyska.


@WscieklyJesiotr: Ale rak. Człowieku, to są prywatne sprawy i nie masz prawa się tym interesować. Jeśli coś takiego dla ciebie jest istotne przy przyjmowaniu kogoś do pracy, to ci
@WscieklyJesiotr #!$%@?ą mnie wszelkie próby ratowania swoich kompleksów przez stulejki, konfrontując swoje "zajebiste" zainteresowania z rzekomymi pasjami różówych xD
Czy granie w gierki dało wam jakąś wymierną, mierzalną korzyść? Np w postaci zarobku? Bo #!$%@? o jakimś wzmacnianiu pracy w zespole możecie włożyć między bajki xD
Mój różowy np interesuje się wyśmiewanym przez was robieniem paznokci. Potrafi #!$%@?ć taki kosmos na palcach, że czasami nie wiem że takie wzory się da. Czasami
Pływanie - minimum 3x w tygodniu + bicie własnych rekordów i zdrowe odżywianie

Piłka nożna - granie i kibicowanie

Siłownia - dieta, treningi, osiągi, progres, regres, dbanie o sylwetkę

Motoryzacja - może być to mechanika, może być to jeżdżenie na rajdy, zloty samochodowe

gry komputerowe - kolekcjonerstwo, granie, bicie rekordów


a różowe...

Film - oglądanie wszystkiego jak leci co jest popularne... często zasypianie w trakcie, ale sprawia im to "przyjemność" wiec równie
Śmiejecie się z zainteresowania makijażem, a to na pewnym poziomie jest artyzm. Trzeba być bardzo zdolną osobą, żeby być takim make up artist - czy jak to się tam nazywa. Nie widzę zatem przeszkód, żeby uznawać to za pełnowartościową pasję. Skoro granie w gry jest takie rozwijające, to make up również może być. Wszystko zależy od tego, jak bardzo ktoś jest oddany swojej pasji/jak dobry w tym jest. Przeciętny #!$%@? w lola
@LeVentLeCri: zgadzam się w 100%. Wystarczy pooglądać filmiki na youtubie, by zobaczyć, że to sztuka wymagająca sprawnej ręki i mocno rozwiniętego poczucia estetyki. () Ich płótnem akurat jest twarz.

Można być bardziej lub mniej oddanym swoim zainteresowaniom, ale pisanie, że motoryzacja czy siłownia jest lepsza od filmu czy muzyki jest bez sensu.

To typowe u ludzi z kompleksem niższości. Zawsze starają się udowodnić sobie
@biblee: tym bardziej doceniam takie makijażystki, bo sama nie mam o tym pojęcia, za to mam dwie lewe drżące ręce. Oprócz sprawnej dłoni trzeba mieć jeszcze oko, żeby umieć dobrać kolorystykę i rodzaj makijażu do typu urody, nadążać za trendami, znać się na składach kosmetyków... A taki krzyczący na różowe mirek nie zada sobie trudu, żeby zgłębić temat, tylko od razu szufladkuje jako coś niegodnego ogarniętej osoby.
Już nie wspominając o
@NoMercyIncluded: Ale to nie oznacza,że gra jest głupia i niczego nie uczy jak to rozmówczyni stwierdziła.Ja ogólnie w gry online jestem sciekiem ale mimo wszystko starałem się jakoś zrozumieć gre oraz jak pickowac czy podejmować decyzje w team fightach dla dobra teamku bo chciałem być lepszym.Tak samo moi kumple co sa bardzo dobrze zarabiającymi prosami w heroes of the storm i nikt z nich nie mówił,że gra jest głupia tylko analizują
@Arachnofob: Jesteś ofiarą efektu potwierdzenia. Nie bardzo widzę więc sens i tak uznasz, że Twoja wersja jest blizsza prawdy, mimo że obie będą głupie, ale niech będzie, akurat nie mogę zasnąć.

weź jeszcze pod uwagę, że u facetów..

Jak pisałem- Instytut Danych Z Dupy. Idealne źródło dla ofiar tego efektu.

Pływanie - minimum 3x w tygodniu + bicie własnych rekordów i zdrowe odżywianie

Kobiety- fitnessy, jogi, aerobiki, zdrowe odżywianie (jak można
Powiem tak trochę tego nie rozumiem, bo co złego w tym, że chłop pisze, że interesuje się piłką nożna, czy grami? Jak serio np. gra w zespole albo jest fanatykiem i znawcą piłki nożnej, czy jak gra w gry od kilku lat i jeździ po turniejach? Wiadomo, zapewne nie każdy, bo większość to sezonowi gracze czy grajkowie. Ale według mnie lepiej wpisać gry W KTÓRE SIĘ SERIO GRA czy piłkę nożną KTÓRĄ