Którą linię defensywy byście wybrali, kosztują tyle samo, a nie miałem okazji grać ramosem/marcelo, a niemieckiej w tym roku w ogóle nie ruszałem. #fifa18
@Gomezo213: jak weźmiesz niemiecką to lepiej już wrzuć bartre (jednak słabo u niego ze staminą) za hummelsa, da więcej zgrania carvajalowi ;) Generalnie to lepiej Ci dać jakiegoś RB niemieckiego do kompletu, żeby jakoś to wyglądało lepiej.
@Roxi5017: dałem tylko obronę, bo pomoc i atak mam już uzupełniony, i każda linia defensywy, którą wkleiłem będzie miała 100% zgrania. Rozchodzi mi się, który 'pakiet' defensywy wybrać, bo zamiana 1 zawodnika psuje mi zgranie.
Którą linię defensywy byście wybrali, kosztują tyle samo, a nie miałem okazji grać ramosem/marcelo, a niemieckiej w tym roku w ogóle nie ruszałem.
#fifa18
Generalnie to lepiej Ci dać jakiegoś RB niemieckiego do kompletu, żeby jakoś to wyglądało lepiej.