Wpis z mikrobloga

Pytanie za 100 punktów. Chcę zgarnąć sobie smartwatcha i chyba stanie na amazficie. Jak rozumiem ten najdroższy ma gps, można mu wgrać muzykę i na BT przesyłać ją do słuchawek bez udziału telefonu. Integracja z endomondo czy czymś widziałem, że była problematyczna, ale jak to teraz działa? Tak samo jak działa sterowanie np spotify/tidal na telefonie z poziomu smartwatcha? Ostatnie pytanie mam dotyczące jego tańszego brata, który też niby ma gps i całą resztę, ale nie wiem właściwie czym się różni poza ceną i wyglądem (nie znalazłem polskich recenzji tego nowego, a stare się zdezaktualizowały jeśli chodzi o tego starszego). Oczywiście przeflashowanie romu i inne mody wchodzą w grę, więc nie piszę o stocku.
#amazfit #smartwatch #gearbest
  • 24
  • Odpowiedz
Jak rozumiem ten najdroższy ma gps, można mu wgrać muzykę i na BT przesyłać ją do słuchawek bez udziału telefonu.


@xDrope: amazfit prace raczej nie jeśli dobrze pamiętam

Integracja z endomondo czy czymś widziałem, że była problematyczna, ale jak to teraz działa?


amazfit pace łączy się ze stravą, stravę łączysz z endomondo, bez problemów
  • Odpowiedz
@Andczej: pace to ten na promo 85$? Właśnie o tej funkcji puszczania z niego muzyki słyszałem dawno temu, a wyeliminowałoby to telefon podczas biegania (GPS+muzyka w zegarku :D ). O stravie słyszałem, ale kiedyś podobno trzeba było eksportować jakieś pliki i importować w Endomondo i wyglądało to na upierdliwe.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Andczej znalazłem wideo na YT jak ktoś wrzuca piosenki na niego i potem przez głośnik bt puszcza muzykę, więc raczej ogarnie :D super. Polecasz szkło czy coś na niego?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Andczej właśnie ciekawi mnie też ten kwadratowy, ale chyba nie chce mi się ryzykować i zgarnę sprawdzonego pace. Ogarnę jeszcze jakiś ROM i sterowanie Spotify czy tidalem i będzie git :D
  • Odpowiedz
@lukaszlukasz: łooo, ma on te wszystkie funkcje co droższy brat? GPS podobno ma, ale jak z integracją z endomondo, wgrywaniem muzyki i słuchaniem jej po bt bez telefonu i sterowanie jakimś spotify?
  • Odpowiedz
@lukaszlukasz: dobra, to wezmę tego większego ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie jestem into zwykłe zegarki, ale rozglądałem się od dawna za czymś z gps+ muzyka albo słuchawki z odtwarzaczem wbudowanym+ zegarek z gps i w sumie był lipton (polar m400+ słuchawki to kupa kasy i średni dil). Pytanie mam czy próbowałeś łączyć jakiś pas na klatkę do tętna z nim, a najlepiej 2 rzeczy na BT(obstawiam,
  • Odpowiedz
@xDrope Pytanie mam czy próbowałeś łączyć jakiś pas na klatkę do tętna z nim, a najlepiej 2 rzeczy na BT(obstawiam, że za dużo teraz wymagam, ale ta zabawka jest świetna za tą kasę :D)

Z tego co wiem nie da rady, ale on ma pomiar tętna.
  • Odpowiedz