Wpis z mikrobloga

Strach wyjść z domu, bo zaraz jakiemuś wypokowemu stulejarzowi, wielkiemu znawcy mody, zaburzysz czymś całą jego estetykę i zrobi ci zdjęcie z przyczajki xD Albo natrafisz na jego Karyne, która zrobi to samo i się jeszcze chwalą swoim #!$%@? publicznie w internecie. NO JAK MOŻNA SIĘ UBIERAĆ INACZEJ NIŻ JA KWIIIII
Z drugiej strony jak ubierzesz się jak najbardziej normikowo, jak tylko to możliwe, żeby tylko się broń Boże czymś nie wyróżnić, to inny stulej będzie jęczał, że teraz to wszystkie lochy i ich Seby wyglądają tak samo i co za #!$%@? moda xD Kiedy się spierdoxy nauczycie, że każdy wygląda tak jak chce i #!$%@? wam do tego
#stulejacontent #modadamska #modameska #oswiadczeniezdupy
  • 33
@azurri: Oo właśnie! Te same spostrzeżenia miałam będąc w tym roku na wakacjach w UK. Tam idąc po sklepie miniesz jednocześnie starszą babkę w zielonych włosach i obrożą na szyi, inną dziewczynę w piżamie, a za nimi kolesia ubranego jak Harry Potter. I co? Ludzie nie zwracają na nich w ogóle uwagi, nikt się nie ogląda, a już na pewno nikt nie wyciąga telefonów. W Polsce to by się obracali i
Tam idąc po sklepie miniesz jednocześnie starszą babkę w zielonych włosach i obrożą na szyi, inną dziewczynę w piżamie, a za nimi kolesia ubranego jak Harry Potter. I co?


@hyena_: ano to, że to są jakieś ciekawe, niecodzienne stylówy dodające miastu kolorytu. Natomiast gdy wszyscy noszą portki "na wodę w piwnicy", tym bardziej zimnym sezonem, co urąga logice, to jest zwykłe #!$%@? mózgowe, czyli świetny powód do szydery ( ͡°
@hyena_ #!$%@? są i ludzie chodzący z krótkimi nogawkami jak tak piździ I ludzie robiący im zdjęcia z przyczajki. Tak będę się #!$%@?ł do tego jak ktoś się ubiera bo nic mnie tak nie boli jak głupota (moja i innych).