Wpis z mikrobloga

Strach wyjść z domu, bo zaraz jakiemuś wypokowemu stulejarzowi, wielkiemu znawcy mody, zaburzysz czymś całą jego estetykę i zrobi ci zdjęcie z przyczajki xD Albo natrafisz na jego Karyne, która zrobi to samo i się jeszcze chwalą swoim #!$%@? publicznie w internecie. NO JAK MOŻNA SIĘ UBIERAĆ INACZEJ NIŻ JA KWIIIII
Z drugiej strony jak ubierzesz się jak najbardziej normikowo, jak tylko to możliwe, żeby tylko się broń Boże czymś nie wyróżnić, to inny stulej będzie jęczał, że teraz to wszystkie lochy i ich Seby wyglądają tak samo i co za #!$%@? moda xD Kiedy się spierdoxy nauczycie, że każdy wygląda tak jak chce i #!$%@? wam do tego
#stulejacontent #modadamska #modameska #oswiadczeniezdupy
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

każdy wygląda tak jak chce i #!$%@? wam do tego

@hyena_:
No to spotykasz pozno w nocy faceta, który spaceruje z opuszczonymi spodniami i gołym sisiorkiem, wyglada tak bo tak bo tak chce i #!$%@? ci do tego. Ale czy czujesz się komfortowo jak on za tobą idzie w ciemnej uliczce? xD
  • Odpowiedz
@Dirty_Digger: ale co ty porównujesz xD na Wypoku jak zwykle ze skrajności w skrajność. Mówię o stulejach, które zawsze jak wyjdą z piwnicy to muszą wylać swoje żale, że widzieli dziewczynę ze spodniami z dziurami i aż musieli zrobić temu niecodziennemu zjawiskowi zdjecie
  • Odpowiedz
  • 1
@Tranq: jakbym miała przejmować się każdym takim wpisem to nie starczyłoby mi czasu xD piszę to jako ogólną radę dla tutejszych znawców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hyena_: bedac w uk zauwazylem ze tu ludzie jakos maja w dupie ubior, pelen przekroj od ludzi schludnie i modnie ubranych, po takich w za duzych dziurawych dresach. Niebieskie,/czerwone/biale/zielone wlosy, who cares.
A w Polsce jak w lesie troche...
I nie tylko ubior, samochod/studia/praca mnostwo powodow by zkrytykowac/obsmiac
  • Odpowiedz
  • 15
@azurri: Oo właśnie! Te same spostrzeżenia miałam będąc w tym roku na wakacjach w UK. Tam idąc po sklepie miniesz jednocześnie starszą babkę w zielonych włosach i obrożą na szyi, inną dziewczynę w piżamie, a za nimi kolesia ubranego jak Harry Potter. I co? Ludzie nie zwracają na nich w ogóle uwagi, nikt się nie ogląda, a już na pewno nikt nie wyciąga telefonów. W Polsce to by się obracali
  • Odpowiedz
Tam idąc po sklepie miniesz jednocześnie starszą babkę w zielonych włosach i obrożą na szyi, inną dziewczynę w piżamie, a za nimi kolesia ubranego jak Harry Potter. I co?


@hyena_: ano to, że to są jakieś ciekawe, niecodzienne stylówy dodające miastu kolorytu. Natomiast gdy wszyscy noszą portki "na wodę w piwnicy", tym bardziej zimnym sezonem, co urąga logice, to jest zwykłe #!$%@? mózgowe, czyli świetny powód do szydery ( ͡
  • Odpowiedz
@hyena_ #!$%@? są i ludzie chodzący z krótkimi nogawkami jak tak piździ I ludzie robiący im zdjęcia z przyczajki. Tak będę się #!$%@?ł do tego jak ktoś się ubiera bo nic mnie tak nie boli jak głupota (moja i innych).
  • Odpowiedz