Wpis z mikrobloga

Warto wspomnieć, że dwa pierwsze komentarze to Profesorowie tejże uczelni ( ͡ ͜ʖ ͡)

A swoją drogą nie rozumiem po co ludzie studiują ja nawet licencjatu nie potrafią napisać. Później się dziwią, że zły rynek pracy ich nie chce pomimo tytułów, a przecież jak ktoś nie ogarnia napisania pracy dyplomowej to nagle jak skończy studia to nie zacznie sprawniej ogarniać.

#studbaza #szlachtanastudiach #ue #licencjat #bekazestudbazy #heheszki
Pobierz navi8 - Warto wspomnieć, że dwa pierwsze komentarze to Profesorowie tejże uczelni (⌐ ...
źródło: comment_218aCbcVd750JTUiw8nu0Jr7KVVq09a2.jpg
  • 52
Na scislych tez jest przepisywanie z ksiazek i pare prac projektowych tego nie zmienia


@dziecielinapala: ale to moze w przypadku czesci teoretycznej, gdzie opisujesz tlo badan/projektu.
Reszta to juz wlasna praca i opracowanie.

Ja mialam prace badawcza i w cholere czasu spedzilam w laboratorium i potem na ogarnianiu tego wszytskiego, zeby porzadnie to opisac.
@dziecielinapala: xD na 60 osób u mnie na kierunku jakieś 50 robiło prace eksperymentalne, na magisterce już dużo mniej bo zaoczne i nie każdy miał jak robić badania. Większość znajomych podobnie miało u siebie na kierunkach, jakieś 80%+ roku pisało prace autorskie.
bo w wiekszosci pisanie pracy to nic nie wnoszace przepisywanie ksiazek?


@dziecielinapala: Jeżeli tak jest na humanie to nadal słabo, że ludzie chcą licencjat, a nie potrafią istoty swoich studiów, czyli analizy źródeł i syntezy.
Moja praca była pracą eksperymentalną. Oczywiście znajdował się w niej wstęp oparty na literaturze, który zajmował niewielką część pracy. Twoje bzdury może odnoszą się do gównokierunków humanistycznych, ale na pewno nie do ścisłych/technicznych.


@Stragan: Ale prace na kierunkach technicznych też są na niskim poziomie. Bardzo rzadko się trafia coś czego osoba z doświadczeniem nie jest w stanie zrobić w weekend plus tydzień na opisanie tego.
@navi8 przecież teraz wykształcenie wyższe praktycznie nic nie znaczy, bo co druga Karyna, która nie powinna zdać matury jest po studiach w jakimś wydziale zamiejscowym wyższej szkoły lansu i bansu (OFC jest trochę sensownych, szanowanych i trudnych kierunków)
na wszystkich kierunkach/uczelniach. Mam trochę rozeznanua i prace autorskie to ewenement


@dziecielinapala: bzdura. U mnie ludzie się prześcigali byleby mieć bardziej oryginalną pracę i by nie było copy-pasta. Sam robiłem badania do swojego licencjatu i sam opisałem. Na gunwokierunkach może to ewenement.