Wpis z mikrobloga

Warto wspomnieć, że dwa pierwsze komentarze to Profesorowie tejże uczelni ( ͡ ͜ʖ ͡)

A swoją drogą nie rozumiem po co ludzie studiują ja nawet licencjatu nie potrafią napisać. Później się dziwią, że zły rynek pracy ich nie chce pomimo tytułów, a przecież jak ktoś nie ogarnia napisania pracy dyplomowej to nagle jak skończy studia to nie zacznie sprawniej ogarniać.

#studbaza #szlachtanastudiach #ue #licencjat #bekazestudbazy #heheszki
navi8 - Warto wspomnieć, że dwa pierwsze komentarze to Profesorowie tejże uczelni (⌐ ...

źródło: comment_218aCbcVd750JTUiw8nu0Jr7KVVq09a2.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@dziecielinapala: #!$%@?. Moja praca była pracą eksperymentalną. Oczywiście znajdował się w niej wstęp oparty na literaturze, który zajmował niewielką część pracy. Twoje bzdury może odnoszą się do gównokierunków humanistycznych, ale na pewno nie do ścisłych/technicznych.
  • Odpowiedz
@navi8: Ja mam takiego śmieszka profesorka +50, co się udziela na grupie studentów całego uniwersytetu. Student pyta: "Gdzie w tym roku odbywają się zajęcia pływania?" Profesor: "Przypuszczam, że na basenie."

A co do studiów to nie mieszałabym kiepskiego rynku pracy ze studiami. Fakt że by nie studiowali skoro się Twoim zdaniem nie nadają co by tak naprawdę zmienił? Nic. Nagle pensje nie zaczęłyby być godne, a rynek przystępny. Obecnie nie ma
  • Odpowiedz
@navi8 głupia to ona jest,nie powiem.

@Stragan a jak Twoja praca taka była to luz.Niestety na rynku to jest mniejszość.Wiekszosc to kopiuj/wklej z książek.
Jak ktoś napisał własną pracę,ciekawa-szacunek,ale jednak większość to ksero
  • Odpowiedz
@Stragan XD

Sam nawet nie mam wyższego wykształcenia, ale brat który studiował na polibudzie napisał oprócz swojej jeszcze dwie pracę.

Nie mierz wszystkich swoją miarą, bo to ty pierdzielisz jak potłuczony.
  • Odpowiedz
@Stragan XD

Sam nawet nie mam wyższego wykształcenia, ale brat który studiował na polibudzie napisał oprócz swojej jeszcze dwie pracę.


A co studiował? Może ZiP.

Nie mierz wszystkich swoją miarą, bo to ty pierdzielisz jak potłuczony.


Przecież przyznałem rację że na gównokierunkach tak jest.
  • Odpowiedz
pare prac projektowych tego nie zmienia


@dziecielinapala: na moim gównokierunku nie było osoby, która dostałaby temat wcześniej gdzieś opisany. Tematy były z ograniczonej puli przydzielone na zasadzie losowania, więc nie było możliwości brania tego o czym jest dużo w wikipedii. Cały rocznik robił swoje badania i je opisywał. Nie wiem więc o jakich gównokierunkach piszesz, ale @Stragan: ma rację, musiały być bardzo gówniane ;)
  • Odpowiedz