Wpis z mikrobloga

Mireczki, dziś moja ósma rocznica ślubu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam ten stan. Małżeństwo nie jest przereklamowane. Jest świetne, daje poczucie, że jesteście i będziecie. Że ktoś obok was odda za was to co ma najcenniejsze. Wiem, zdarzają się trudne związki, ale mój taki nie jest. Są wzloty i upadki, ale z ręką na sercu powiem, że teraz bardziej ją kocham. Pijcie ze mną kompot, soczek, wino czy co tam chcecie! Miłego dnia! #rodzina #malzenstwo
Pobierz dzejzon - Mireczki, dziś moja ósma rocznica ślubu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam ten stan. Małże...
źródło: comment_5ZXiErinqCfJvReZowtrhhJj1xAI1Uq6.jpg
  • 58
@dzejzon: hm, powiem tak - w zasadzie bym sie zgodzila, bo ja sobie rowniez stan malzenski niesamowicie chwale, ale tez - mam najwspanialszego meza pod sloncem :P

Jednak widzi sie nieraz ludzi w malzenstwach nieszczesliwych - i co teraz?

Wiec nadal uwazam, ze samo malzenstwo nic nikomu nie da, wazny jest dobor wspolmalzonka i wspolna praca nad relacja :)
nie powinno się niczego reklamować w takim układzie. Kazda instytucja, podobnie jak przedmiot czy osoba może zawieźć.


@dzejzon: Jak sobie kupisz telefon z reklamy i bedzie #!$%@?, to i tak nie zabierze Ci dzieci, polowy, albo i calego domu, ani nie bedzie Cie wysysal co miesiac z czesci dochodu, na potomstwo, ktore widzisz pare razy w miesiacu.