Wpis z mikrobloga

@blekitny_orzel: Oczywiście że tak, od kilku miechów prowadziłem obserwacje nt testosteronu. Mówiąc krótko, pracuję w sprzedaży i obserwowałem swoje wyniki w dni kiedy tarmosiłem freda a kiedy nie, nomen omen w dni kiedy to robiłem miałem duuuuuuuuużo grosze wyniki. Więc mnie nie trzeba przekonywać, przy kilkulatnim waleniu konia dzień w dzień poziom testosteronu spada do poziomu dwunastoletniej dziewczynki.
@blekitny_orzel: Powiem Ci więcej, uzależnienie od masturbacji zaczęło się u mnie w czasach gimnazjalnycj. Przed tym byłem typem faceta który miał pełno koleżanek, w sumie więcej niż kolegów, one czuły się dobrze w moim towarzystwie a ja w ich (oczywiście kolegów też miałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)) mieliśmy wspólne tematy, wiele z nich chciało ze mną chodzić. To zaczęło się zmieniać jak zacząłem co raz częściej walić
@blekitny_orzel: Tak, od 4 lat jestem w związku z kobietą którą chyba kocham ;).
Trafiłem na nią przypadkiem, na czacie internetowym, ona ze Świętkorzyskiego a ja ze Śląska, ale to nam nie przeszkodziło. Teraz razem studiujemy w Katowicach, mieszkać będziemy razem do końca tego roku więc powiem Ci szczerze że to szczęście, a związek jak to związek. Fajne jest tylko to czego nie mamy, oglądasz filmy romantyczne i myslisz że to
@blekitny_orzel: O tym czy związek jest monogamiczny świadczy już podejście obu partnerów. Jeżeli różowy zgrubnie 20kg to wiadomo że zaczniesz oglądać się za innymi, ale jeżeli znajdzie złoty środek i ciągle będzie Cię kręcić to po co zmieniać ja skoro przy niej czujesz się swobodnie :)
@Razzish: no ale wiesz, kobieta to nie mężczyzna. Dla niej testosteron to obce chemikalia. Ona bardziej pragnie stabilizacji, komfortu, codziennego kontaktu intymnego na wielu poziomach i w ogóle. Po prostu zastanawiam się czy wyższy poziom testosteronu sprzyja mojej wizji lepszego społeczeństwa.