Wpis z mikrobloga

Nie miej prawa jazdy nie miej konta w banku, nigdy nie wspolzyj seksualnie, badz odpowiedzialny za 38mln ludzi..
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TamamShud: a działania naszego Jarka są w interesie Polski? Wg mnie nie do końca. Bo częściowo wygląda jakby o to dbał. Ale w wielu przypadkach kieruje nim głównie zemsta.

Sorry, ale na studiach jak masz różnych profesorów to ten co mieszkałby z mamusią, bez żony, dojeżdżający tramwajem byłby przedmiotem żartów.
Jarek otacza się ochroną, życia w ogóle nie zna. I on niby wie co dla ludzi najlepsze?
Skoro nawet ze
  • Odpowiedz
  • 0
@furia_narasta ale ja nigdzie o Kaczyńskim nie wspomniałem. Pisałem ogólnie, nie dopisuj nixzego do mojej wypowiedzi :) Nie wątpię, że jest wiele kobiet, które pchają mu się do łóżka.
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: -po pierwsze raczej nie wyciagalbym pochopnych wnioskow z tym nieruchaniem;
-po drugie Tesla tez nie ruchal podobno i jak wiele osiagnal;
-poza tym sa po prostu ludzie, ktorzy maja w zyciu inne cele niz 95+% spoleczenstwa i inaczej patrza na zycie;
-a tak w ogole to Twoj wpis wyglada jak takie typowe zalenie sie ludka co nie jest w stanie nic osiagnac wiec wmawia sobie, ze to, ze przynajmniej
  • Odpowiedz
Nie miej prawa jazdy nie miej konta w banku, nigdy nie wspolzyj seksualnie, badz odpowiedzialny za 38mln ludzi..


@lubielizacosy: Bądź doktorem prawa, bądź hejtowany za brak prawa jazdy przez Januszów po zawodówce xD
  • Odpowiedz