Wpis z mikrobloga

Ogłoszenie #mirekszukazony

Zgłoszenie z formularza nr 24

Imię: Radek

Wiek: 23

Miejscowość: Oświęcim


Kim jestem

Radek, młody przedsiębiorczy mechanik z Oświęcimia. Umiem sobie radzić w życiu.


Wygląd

1,63, pulchny, od lipca ćwiczę systematycznie na siłowni.


Zainteresowania

Lubię książki i szybkie samochody.


Czego oczekuję?

Szukam takiej która mnie zrozumie. Samotny i zmęczony już tym. Wiele uczuć we mnie buzuje, chciałbym kogoś obdarować swą miłością..


Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?

Kino, kolacja, a może bardziej zwariowanie? Wieczór przy wędkach i łowieniu ryb?


Stosunek do ślubów, dzieci, używek.

Ślub owszem (ale s-x po ślubie - bardzo wierzący jestem)

Dzieci dwójka. A-----l - tylko drogi, n-------i nie, ja nie pale ale ty możesz


Szukam miłości, dziewczyny, żony...Chciałbym mieć dwie córki: Aneta i Agata (moje marzenie). Kotów nie lubię. Ale możemy kupić psa, nazwiemy go salami, albo grabek. Jeżeli chcesz mnie znaleźć to pisz do administratorów, albo po prostu na wykopie Ruud_Gullit


Jak się zgłosić?

Zgłoszenia przesyłajcie wypełniając formularz na http://mirekszukazony.cba.pl/ (nie działa on na przeglądarce wbudowanej w wykopową aplikację na androida - nie przyjmuje zdjęcia, więc jeśli otwieracie link w ten sposób to musicie przejść do normalnej przeglądarki wciskając przycisk w prawym górnym rogu).

Jako załącznik do formularza wymagane jest zdjęcie przedstawiające uczestnika/uczestniczkę z kartką z napisanym nickiem z wykopu (twarz nie musi być widoczna). Zdjęcie maksymalnie 2 MB.

NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ PRZEZ WYKOPOWE PRYWATNE WIADOMOŚCI!

Osoby zainteresowane powyższym zgłoszeniem mogą kontaktować się na adres (podajcie numer zgłoszenia): akcjamirekszukazony@gmail.com

@wypok_smieszne_obrazki @nika_blue @kwasnydeszcz

#samotnosc #milosc #ogloszenie #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #tfwnobf #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #oswiecim
wypoksmieszneobrazki - Ogłoszenie #mirekszukazony

Zgłoszenie z formularza nr 24

...

źródło: comment_EH3IgzuJNPEUhqruT5L6VLJn6umkQNvo.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach