Wpis z mikrobloga

Ogłoszenie #mirekszukazony

Zgłoszenie z formularza nr 9

Imię: Aa.

Wiek: 22

Miejscowość: Kraków


Kim jestem

Mam 22 lata, mieszkam sama, od niedawna mam pracę :) Nie jem mięsa xD nie chodzę na imprezy ale i nie piwniczę :) wolny czas spędzam jeżdżąc tramwajami bez celu. Jestem z natury spokojna, dużo gadam.


Wygląd

Niska, grubawa, średniej długości ciemne włosy, śmieszny ryj i małe cycki.


Zainteresowania

W sumie hobby nie mam ale interesuje się wszystkim.

Dużo czytam i słucham muzyki, kocham spacery, zwiedzanie, podróże najlepiej pkp, kocham tramwaje. Słucham dużo punk rocka, polskiej muzyki.


Czego oczekuję?

Wysoki :P z wyglądu nie mam upodobań, najlepiej gdybyśmy mieli o czym gadać


Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?

Spacer, może być nawet bez celu :) ew długie rozmowy leżąc na kanapie i ciesząc się chwilą :)


Stosunek do ślubów, dzieci, używek

mam dziecko :/ nie palę, mało piję

co do drugiej osoby nie mam nic chociaż wolałabym oczywiście aby dużo nie pił :)


Jak się zgłosić?

Zgłoszenia przesyłajcie wypełniając formularz na http://mirekszukazony.cba.pl/ (nie działa on na przeglądarce wbudowanej w wykopową aplikację na androida - nie przyjmuje zdjęcia, więc jeśli otwieracie link w ten sposób to musicie przejść do normalnej przeglądarki wciskając przycisk w prawym górnym rogu).

Jako załącznik do formularza wymagane jest zdjęcie przedstawiające uczestnika/uczestniczkę z kartką z napisanym nickiem z wykopu (twarz nie musi być widoczna). Zdjęcie maksymalnie 2 MB.

NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ PRZEZ WYKOPOWE PRYWATNE WIADOMOŚCI!

Osoby zainteresowane powyższym zgłoszeniem mogą kontaktować się na adres: akcjamirekszukazony@gmail.com

@wypok_smieszne_obrazki @nika_blue @kwasnydeszcz

#samotnosc #milosc #ogloszenie #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #tfwnobf #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #krakow
kwasnydeszcz - Ogłoszenie #mirekszukazony

Zgłoszenie z formularza nr 9

 Imię: Aa...

źródło: comment_R81376k7O66nDgPY894EdrCkQtFDSXax.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach