Wpis z mikrobloga

Dziewczyny mi nie zal bo w 2021 roku przezylem wieksza tragedie niz ona teraz. Ale z kolei mniejsza niz bycie zamordowanym wiec zal mi jej narzeczonego bo na pewno chcial zyc. A zabojca jak sie meczyl psychicznie to mogl sam z soba skonczyc nawet na jej oczach jesli chcial bez pociagania ze soba do grobu innego typa.

#poznan
  • 114
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: pewnie stwierdził, że jej nie "odda" więc albo on albo nikt. Nie bronię gościa, ale coś mu musiało nieźle na psychice siąść..bawienie się emocjami może być niebezpieczne jak się trafi na szajbusa..
  • Odpowiedz
@Dekadent_z_plazy_Omaha: @jozef-dzierzynski @mmmmmmmmmmmmmm @kiszczak @smutny_kojot @fsnelo

1. Calkowita utrata zainteresowania kobiet moja osoba (przestaly mi wysylac sygnaly zainteresowania np w sklepach co robily kiedys regularnie)
2. Bezpowrotna strata firmy ktora rozwijalem przez 7 lat miesiac po splacie kredytu inwestycyjnego co skazuje mnie teraz na gowno-prace za okolice minimalnej bo caly czas poswiecalem tylko jej
3. Utrata wszystkich oszczednosci zycia to bylo ponad 50k zlotych a w zasadzie to 1k zl /
  • Odpowiedz