Wpis z mikrobloga

Z serii: głupie pytania. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mam długie włosy do pasa. Nigdy nie jeździłam na basen, tylko czasem pluskałam się w jakichś aquaparkach.
Umiem trochę topić się żabką.
Niestety problemy z kolanem powodują, że muszę poszukać innych form aktywności niż bieganie i rower.
Na basenie na który się wybieram wymagany jest czepek.

Pytanie brzmi:
Czy bardzo głupio będzie jak pojadę już w czepku na basen? :D :D :D
Strasznie ciężko jest mi go nałożyć i wolę się gimnastykować w domu, niż potem na basenie marnować czas w szatni.

#pytanie #basen
  • 86
@Agnik0 Oooo wczoraj właśnie zakładając swój zastanawiałam się czy są rozmiary czepków!

@comfortably_numb jak założysz czapkę to nie :D ale to ci zejdzie czasu trochę, dojazd, basen itp, nie będzie cię boleć? Mam podobną długość włosów i taki sposób:
1. Mocno ściągnięty koczek z tyłu glowy.
2. Wkładasz ręce w czepek, mocno go naciagając.
3. Zaczynasz nakładać od koczka, szybko go rozszerzając
Materiałowe wygodniejsze, ale: z reguły mniejsze; susz sobie później na
Czy bardzo głupio będzie jak pojadę już w czepku na basen? :D :D :D

Strasznie ciężko jest mi go nałożyć i wolę się gimnastykować w domu, niż potem na basenie marnować czas w szatni.


@comfortably_numb: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Załóż czapke na to by nie było widać albo hustke pirata to ludzie pomyslą, żeś po chemii i ci miejsca ustąpią a nejepiej nie kupuj czepka silikonowego tylko materiałowy.
@comfortably_numb: Czy Ciebie koleżanko pogrzało, żeby przy tak długich włosach próbować się z gumowym czepkiem? Ogarnij sobie materiałowy, taki z gumką. Jest o wiele wygodniejszy. Jego wadą jest natomiast to, że nie chroni uszu przed wodą.