Wpis z mikrobloga

tl;dr na publicznym uniwerku uczy osoba, która nie wie o czym mówi

w zeszłym roku zrezygnowałem ze #studbaza na kierunku informatyka stosowana, na może nie najlepszym, ale z tych lepszych publicznych uniwerków. powodem było, że nic się nie uczyłem tego, co było mi potrzebne, a czasu na nauki programowania nie miałem przez to wystarczająco, bo cały tydzień mieliśmy różne rzeczy na fizykę i matmę.
w dodatku poziom samych zajęć dot. #programowanie był tak żenujący, że osoba prowadząca zajęcia z programowania, nie wiedziała co to klasy (zauważyłem to, mówiąc jakieś pierdoły o swoim kodzie, gdy ona go sprawdzała).
rozmawiając z kolegą z tamtych studiów dowiedziałem się, że owa osoba będzie uczyć #java XDDD
#humorinformatykow #wpolscejakwlesie #gorzkiezale #oswiadczenie #szkolnictwo
  • 45
@puzno: Standard, masz lepszych gorszych prowadzących ale innej drogi do zdobycia papierka nie ma, no chyba że ta lepsza uczelnia to "politechnika" częstochowska, prowadzący opowiadał że był przypadek gość podczas rekrutacji wyszedł do kandydatów i powiedział że jak ktoś jest z politechniki częstochowskiej to może od razu wyjść
@Rave77: wtedy była prowadziła c++, gdy wsadzałem klasę w kod mówiłem losowe rzeczy, bo ona i tak nic nie rozumiała i bez żadnych pytań dostawałem zaliczenie. gdy zrobiłem to bez klas - zawsze po 5 pytań z jej analizą po 5 minut na linijkę.
@bi-tek: o absolwentów tej szkoły zabiegają naprawdę znane firmy, także znane nawet kowalskim. w jakiś rankingach też jest pod względem tego kierunku na wyższych miejscach. nie chcę mówić jaki to, bo nie chcę jakiegoś stalkowania mnie.
@puzno jestem wstanie w to uwierzyć, tacy ludzie trafiają się wszędzie, sam byłem świadkiem jak kolega z ławki w technikum uczył nauczyciela od sieci komputerowych adresacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@puzno: który rok? zakładając że masz matematykę/fizykę to pewnie pierwszy. Idąc tym tropem mogę śmiało stwierdzić, że twoje programowanie to podstawy, gdzie uczyć się jakichś gówien jak switch/for/ify ble ble ble. Więc ja nie wiem po #!$%@? ci obiekty to takich gówno programów na zaliczenie, ale ok. Chcesz się popisać, twoja broszka...

Na miejscu wykładowcy też by mi się nie chciało sprawdzać "bankomat" w pełni zrobiony obiektowo jak można zrobić go