Wpis z mikrobloga

@Midnight_MindDriver wydaje mi się że za służbę w legii w Polsce możesz być karany, bo to jest działanie dla wroga, przecież masz polskie wojsko... Ale taką opinię poprostu kiedyś usłyszałem, lepiej kogoś z #prawo zapytać
@izsaj Akurat mnisi mają to do siebie że przyjmują każdego. Nie wszystkim uśmiecha się bycie nowicjuszem przez parę lat, po to żeby przez resztę życia być mnichem. Sporo osób wybiera takie życie na jakiś czas.
@chce_miec_psa To wydaje się świetna opcja. A oddanie telefonu itp to żaden problem. Jestem uzależniony od technologii tylko tak długo jak długo muszę z niej korzystać. Po co mi w klasztorze skrzynka email? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@sal3m Tylko że zwykła praca niczego mnie nie nauczy. Potrzebuję się wyciszyć i uciec na jakiś czas od życia. Nawet jakby to miało oznaczać medytację przez większość dnia i chodzenie z miską żeby dostać dwa razy dziennie jedzenie od obcych ludzi gdzieś w Tybecie.
@Midnight_MindDriver:
1. klasztory są też w PL
2. do Tajlandii tanio polecisz przy połączeniu Dubaj-Bangkok (wizzair z PL z bagażem podręcznym, a później Air Asia lub Cebu Pacific)
3. jak uciekniesz z legii cudzoziemskiej, to dopadną cię w całej europie( ͡° ͜ʖ ͡°)
Potrzebuję się wyciszyć i uciec na jakiś czas od życia. Nawet jakby to miało oznaczać medytację przez większość dnia i chodzenie z miską żeby dostać dwa razy dziennie jedzenie od obcych ludzi gdzieś w Tybecie.


@Midnight_MindDriver rzuć to wszystko i #!$%@? se w Bieszczady na tydzień, piękna sprawa to jest