Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie umiem poradzic sobie z tym, ze jestem brzydka. Bycie brzydka dla kobiety z automatu sprawia ze staje sie ona #przegrywem. Przez facetow jestem ignorowana(nawet nie licze na milosc bo wiem ze zaden mnie przez to nie pokocha) a dla kolezanek jestem fajna kumpela bo nie zgarniam im atencji i nie stanowie zagrozenia. Meczy mnie to. Co z tego ze dbam o siebie, maluje, rozwijam? Moja twarz wszystko przekresla. Boli mnie to ze jestem odrzucana przez facetow. Nawet jako kolezanka sie nie sprawdzam bo pewnie slabo jest sie ze mna gdzies pokazac. Chcialabym sie nie urodzic i nie przechodzic przez te wszystkie "zarciki" ze mnie. To co wy wypisujecie o brzydkich ja slyszalam o sobie. Staje sie coraz bardziej smutna. Jedna rzecz - brak urody - a jest w stanie zmienic twoje zycie w jakis smutny film. Zawsze w dyskusji przegrywam bo jestem brzydka a wiadomo ze brzydkie dla facetow glosu nie maja.
Brzydka - glupia, tepa
Ladna - madra, kochana
#gorzkiezale #przegryw #brzydkapani

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 89
wlasnie nie szukalam wsrod starszych. Zazwyczaj byli w moim wieku. Pytam bo czasami porady daja tutaj tacy co maja 18 lat i zero wiedzy w tym temacie.


@AnonimoweMirkoWyznania: Porady 18-latków szybko można poznać: np. "to bądź ładna" lub "my faceci i tak mamy gorzej" :)
Pamiętaj że faceci w Twoim wieku zawsze są mniej dorośli niż kobiety, niezależnie o jakim wieku mówimy. Dlatego lepiej zawsze starszych szukać. Chociaż oczywiście zdarzają się
@AnonimoweMirkoWyznania: jaki wzrost, ile kilogramów, jakie dojce? jako #rozowypasek masz o tyle dobrze, że nawet z niewyjściową twarzą zawsze się znajdzie jakiś chętny spermiarz, chociaż marne to pocieszenie. ja ze swoją mordą nie mogę nawet na to liczyć, nigdy żadna nawet na mnie nie splunęła, a bycie traktowanym przez innych jak śmieć, tylko dlatego, że się taki urodziłem, znam z autopsji.
Ja miałem podobna sytuacje jak Ty anonimowa koleżanko ;) całe życie myślałem, że będę przegrywem lekka nadwaga plus wada wymowy (coś na wzór jąkania) i nie wyjściowy ryj( ͡° ʖ̯ ͡°). Chodziłem kilka lat do logopedy lecz gówno to dało. Dobiło mnie to jeszcze bardziej. Matura ustna była dla mnie największym wyzwaniem w życiu, ale udało się zdać. W dniu 18 urodzin napisała do mnie koleżanka z gimnazjum.
@Jokker
Nie można mnie brać na poważnie to prawda xD, ale nie mam 18 lat. Nie umiem doradzić nic sensownego, a pisanie bzdur to strata czasu nas obojga. Już napisałeś jeden xD zabawny poradnik o wychodzeniu z przegrywu, który okazał się absolutna padaka, co wytknęła ci połowa Wykopa xD, ale nie powstrzymuje cię to przed dalszą zabawa w Grażynke.
Już napisałeś jeden xD zabawny poradnik o wychodzeniu z przegrywu, który okazał się absolutna padaka, co wytknęła ci połowa Wykopa xD


@Flypho: A druga połowa pisała do mnie na PW i wielu ludziom doradziłem.
Ale faktycznie patrząc na Twój styl pisania to nie masz 18 lat, więc może odezwij się jak dorośniesz i w końcu osiągniesz pełnoletność to zrozumiesz o czym piszemy.
@Jokker
Gdyby tylko styl pisania w jakikolwiek sposób wpływał na treść wypowiedzi to pewnie poeta mógłby zostać w kilka godzin profesorem. Niestety tak nie jest, natomiast twoje porady są warte mniej niż ser spod napleta, ale ktoś wciąż daje się nabierać ( ͡° ʖ̯ ͡°). Dyskutować z tobą nie mam o czym, ale przestrzegam innych, na wszelki wypadek.
@ola66:

Wg mnie wlasnie nie ma brzydkich mezczyzn, bo u nich nie patrzy sie na rysy twarzy, brzydki nos czy male oczy, ale bardziej na to jaki ktos jest, jaki ma sposob zachowania, czy jest opiekunczy, wierny, zaradny itd


aha, bo taki kononowicz, czy szufla to nie są modelowe przykłady 1/10 u mężczyzn.

ps. wygląd jest ściśle skorelowany z charakterem.
No nie sądzę, mnóstwo takich czeka na dziewczynę z górnej półki pod względem urody.


@Amnessia: może uważają tak jak ja, że lepiej być samemu niż z brzydka dziewczyną