Wpis z mikrobloga

Koleżanki próbowały mnie zeswatać z ich znajomą. Poszedłem z nią na kilka randek. Bardzo dobrze nam się rozmawiało, czułem się swobodnie w jej towarzystwie. Zaczynało się robić poważnie, więc zasięgnąłem języka i okazało się, że ona na początku studiów, lekko mówiąc frywolnie podchodziła do relacji damsko-męskich. Spotkałem się z nią i powiedziałem, że nie będziemy się już więcej spotykać, bo to jednak nie to.

Koleżanki-swatki przyszły do mnie i pytają się co ja zrobiłem, bo Kasia cały dzień płacze i nie chce nikogo wpuścić do pokoju. Mówię im, że to nie to i tak dalej. "Przecież świetnie się dogadywaliście, Anon. Powiedz co się stało." No to powiedziałem, że przeszkadza mi to, że ma taki bagaż doświadczeń seksualnych. I zaczął się festiwal #!$%@?.

"Przecież to było dawno.", "Przeszłość nie ma znaczenia, ważne jest tu i teraz", "Odrzucasz ją, bo jak była młoda to chciała się wyszaleć?", "Boisz się, że nie spełnia jej wymagań". XDDDD

Czy ja naprawdę tak dużo oczekuję? Chcę, normalną dziewczynę, bez rys na psychice, a nie jakiegoś szlaufa.

#feels #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 149
  • Odpowiedz
@dzieju41 to tak jakbym ja miała mieć dajmy na to problem do mojego niebieskiego że miał 15+ dziewczyn przede mną, a ja o wiele wiele mniej facetów. To rodzi się z kompleksów i strachu. (Prócz związków dziewica/prawiczek)
  • Odpowiedz
@maper: O to jak każdy chce ruchać dupy, ale jak wpadnie taka, która też ma doświadczenia sporo to już szlauf xD Zaraz jakiś białorycerz #!$%@? #!$%@? o kluczach i zamkach.

Jaka różnica jest w stałym ruchaniu się z tym samym dziesiątki razy (a zazwyczaj kilku takich stałych się ma) a tym, że ktoś miał kilka przygód więcej? Tamtych typów posmak pasuje Ci a tutaj już nie? Bo ja tego kompletnie w
  • Odpowiedz
Jaka różnica jest w stałym ruchaniu się z tym samym dziesiątki razy (a zazwyczaj kilku takich stałych się ma) a tym, że ktoś miał kilka przygód więcej?


@XpedobearX: A gdzie napisałem, że jest? xD

Co to zmienia?


@XpedobearX: Bardzo dużo.
  • Odpowiedz
@Shatter: Miło, że ktoś czyta moje komentarze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już precyzuję, 2 chłopaków rocznie to nie jest dużo Ba ! nawet może być ich 3, może nawet 4 jak ktoś ma wielkiego pecha. Jeśli faktycznie byłoby ich nawet 10 to musiałaby być bardzo bardzo pechową dziewczyną i nie wyciągać wniosków ze swoich "związków", ponieważ w obliczeniach bierzesz pod uwagę takie czynniki:
1) Dziewictwo 16 lat
  • Odpowiedz