Wpis z mikrobloga

Koleżanki próbowały mnie zeswatać z ich znajomą. Poszedłem z nią na kilka randek. Bardzo dobrze nam się rozmawiało, czułem się swobodnie w jej towarzystwie. Zaczynało się robić poważnie, więc zasięgnąłem języka i okazało się, że ona na początku studiów, lekko mówiąc frywolnie podchodziła do relacji damsko-męskich. Spotkałem się z nią i powiedziałem, że nie będziemy się już więcej spotykać, bo to jednak nie to.

Koleżanki-swatki przyszły do mnie i pytają się co ja zrobiłem, bo Kasia cały dzień płacze i nie chce nikogo wpuścić do pokoju. Mówię im, że to nie to i tak dalej. "Przecież świetnie się dogadywaliście, Anon. Powiedz co się stało." No to powiedziałem, że przeszkadza mi to, że ma taki bagaż doświadczeń seksualnych. I zaczął się festiwal #!$%@?.

"Przecież to było dawno.", "Przeszłość nie ma znaczenia, ważne jest tu i teraz", "Odrzucasz ją, bo jak była młoda to chciała się wyszaleć?", "Boisz się, że nie spełnia jej wymagań". XDDDD

Czy ja naprawdę tak dużo oczekuję? Chcę, normalną dziewczynę, bez rys na psychice, a nie jakiegoś szlaufa.

#feels #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 149
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@maper: Miałem kiedyś dziewczynę, która w trakcie związku przyznała się, że miała w ciągu 12 miesięcy 7 partnerów seksualnych, z czego o jednym wiem na 100%, że był przypadkowym kolesiem z baru, który ją wyruchał w męskiej ubikacji, a inny to gość który wyszedł z więzienia i ją to jarało. Nie przeszkadzało jej w ruchaniu wtedy nawet to, że miała nogę w gipsie aż po udo.
To nie rysy w psychice.
  • Odpowiedz
@maper: a jak wbrew pozorom szanuje Twoje zdanie. Masz moim zdaniem srogo spitolone spojrzenie na kobiety ale przynajmnien szukasz kogos z podobnymi pogladami, wiec nie widze problemu.
  • Odpowiedz
@maper:
Lasce nie podoba się niski koleś (coś na co de facto nie ma wpływu)- "Hur dur, przecież nie będę umawiała się z kimś kto mi się nie podoba, to nie moja wina"

Gościowi nie podoba się dziewczyna z dużym przebiegiem (coś na co ona ma wpływ i zależy tylko od jej procesu decyzyjnego)- "Ty świnio, jak możesz nie chcieć dać jej szansy"

XD
  • Odpowiedz