Wpis z mikrobloga

Koleżanki próbowały mnie zeswatać z ich znajomą. Poszedłem z nią na kilka randek. Bardzo dobrze nam się rozmawiało, czułem się swobodnie w jej towarzystwie. Zaczynało się robić poważnie, więc zasięgnąłem języka i okazało się, że ona na początku studiów, lekko mówiąc frywolnie podchodziła do relacji damsko-męskich. Spotkałem się z nią i powiedziałem, że nie będziemy się już więcej spotykać, bo to jednak nie to.

Koleżanki-swatki przyszły do mnie i pytają się co ja zrobiłem, bo Kasia cały dzień płacze i nie chce nikogo wpuścić do pokoju. Mówię im, że to nie to i tak dalej. "Przecież świetnie się dogadywaliście, Anon. Powiedz co się stało." No to powiedziałem, że przeszkadza mi to, że ma taki bagaż doświadczeń seksualnych. I zaczął się festiwal #!$%@?.

"Przecież to było dawno.", "Przeszłość nie ma znaczenia, ważne jest tu i teraz", "Odrzucasz ją, bo jak była młoda to chciała się wyszaleć?", "Boisz się, że nie spełnia jej wymagań". XDDDD

Czy ja naprawdę tak dużo oczekuję? Chcę, normalną dziewczynę, bez rys na psychice, a nie jakiegoś szlaufa.

#feels #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 149
  • Odpowiedz
Chcę, normalną dziewczynę, bez rys na psychice, a nie jakiegoś szlaufa.


@maper: Kiedyś myślałam podobnie do Ciebie i doskonale rozumiałam takie podejście.
A teraz uważam, że ocenianie dziewczyny jako "szlaufa" dlatego, że sobie folgowała seksualnie przez jakiś czas może zrujnować Twoją szansę na coś wartościowego. Nikt nie jest idealny i nieskalany. Jak będzie bardzo moralna przez całe życie, to będzie miała inne "rysy na psychice".
Poza tym wielu ludzi pracuje nad
  • Odpowiedz
@maper: A ja cię trochę rozumiem, każdy ma jakiś bagaż doświadczeń ale jak laska ma licznik 3 cyfrowy to też bym się nie angażował w takie coś. Mam takie koleżanki które są przed trzydziestką, a partnerów seksualnych ponad setka, z ruchaniem po kiblach na dyskotekach włącznie. Żeby było ciekawiej to są to laski b.ładne i dobrze wykształcone, a nie jakaś patologia.
  • Odpowiedz
@dzieju41 chyba że jesteś zakompleksionym prawiczkiem i nie tolerujesz tego że ktoś może mieć życie przed tobą i doświadczenia z tym związane. Dobrze że dał sobie z nią spokój, szkoda dziewczyny.
  • Odpowiedz
ciekawi mnie po prostu, ile dziewczyna w wieku 22 lat musi mieć partnerów seksualnych za sobą, by jeszcze była nazywana normalną

@czar_Pekla: Osoba, która nie potrafi o każdej porze dnia i nocy wymienić z imienia i nazwiska jej wszystkich partnerów => jest frywolna seksulanie według mnie (uwaga: pokazałem implikację w jedną stronę!),
Osoba, którego każdego z partnerów seksualnych nazywała dziewczyną/chłopakiem i ten fakt był znany jakiemuś niewąskiemu gronu osób => jest
  • Odpowiedz
@dzieju41 pomyliłeś coś, ja nie neguję tego co napisałeś, wręcz przeciwnie, ale zaznaczam że niektórzy faceci mają kompleksy dotyczące tego że dziewczyna ma doświadczenie a oni nie
  • Odpowiedz
@migdalll: Za każdym #!$%@? razem xD

"Nie chcę mieć kobiety która miała wiele bolców"

"HURR DURR JESTEŚ ZŁY I ZAKOMPLEKSIONY!!! JAK ŚMIESZ OBRAŻAĆ KOBIETY ZA TO ŻE MAJĄ WIELE PARTNERÓW SEKSUALNYCH!!1 #!$%@? PRAWICZEK!11!!"


A na to, że podstawową obrazą jest "prawiczek"/"nieruchający" ani słowa, w końcu "facet nie rucha to jest zły, prawiczek, na pewno gwałciciel i pedofil" xD
  • Odpowiedz
@dzieju41 rozumiem też niedoświadczonych ludzi szukających też niedoświadczonych, ale nie rozumiem tego że ktoś może np. Kogoś kiepsko potraktować, tylko dlatego że czuje się w stosunku do niego gorszy
  • Odpowiedz
@tehftw napisałam niżej, że całkiem rozumiem że ludzie niedoświadczeni szukają niedoświadczonych, ale nie rozumiem złego traktowania kogoś tylko dlatego że śmiał mieć życie. Miałam znajomego który szukał tylko dziewic, bo nie mógł znieść myśli że jego kobieta mogłaby mieć więcej doświadczeń niż on.
  • Odpowiedz
@dzieju41 moja wina, na tel piszę skrotowo. Kilka razy spotkałam się z sytuacją gdzie spotyka się para, i facet daje kosza i zaczyna poniżać dziewczynę, obrażać ją, bo ona powiedziała mu że np. Miała kilku facetów. Znam też ludzi 30+ którzy nadal czekają na dziewicę.
  • Odpowiedz