Wpis z mikrobloga

Mircy, mam własnie za sobą jeden z tych najtrudniejszych dni w życiu człowieka... (,)
W tej oto niemałej paczce, po raz ostatni trzymam swoje największe i spełnione marzenie z dzieciństwa. Trzymam kogoś kto wyleczył mnie z paskudnej alergii, trzymam kogoś kto zawsze był moją pociechą i kogoś z kim razem dorastałem. Swojego największego przyjaciela, który trwał przy mnie aż 18 lat - swojego kota. Kociaka z którym byłem szczególnie związany, dedykując mu nawet filmy i chwaląc się nim w internecie. Czy wręczając rodzicom jako wigilijny prezent jego olbrzymie zdjęcie do domu. Dziś niestety jego ostatni dzień dobiegł końca. Najgorsze uczucie.

#koty #zwierzeta #smierc #oswiadczenie
Pobierz Bunch - Mircy, mam własnie za sobą jeden z tych najtrudniejszych dni w życiu człowiek...
źródło: comment_G80bXOvvBneDwzGmYbk9yIeQgZtxLQli.jpg
  • 96
@worldmaster: Przypominam że holokaust był legalny, przypominam, że niewolnictwo w Ameryce było legalne, przypominam, że apartheid był legalny. Więc coś takiego jak w tym wypadku przepis niewiele mnie rusza. Spotykasz się tutaj z twardą męską ręką, staroszkolnymi zasadami. I żaden przepis nie będzie mi mówił o tym co mam robić na swojej własnej ziemi. Tym bardziej w takiej własnie sytuacji. To, że coś jest legalne lub nie, nie oznacza równoczesnie,
@Naxster: Jesli to było jego pierwsze zycie to poczekac aż ożyje, przecież ma ich 9 :)

A tak serio (z jednego z art. w necie)
Martwe zwierzę można pochować tylko na cmentarzu dla zwierząt – podkreśla Tomasz Grupiński, zachodniopomorski wojewódzki lekarz weterynarii. – Zabronione jest zakopywanie zwierząt w parkach, lasach, na polanach czy nawet w przydomowych ogródkach. Wszystko ze względów sanitarnych