Wpis z mikrobloga

Mircy, mam własnie za sobą jeden z tych najtrudniejszych dni w życiu człowieka... (,)
W tej oto niemałej paczce, po raz ostatni trzymam swoje największe i spełnione marzenie z dzieciństwa. Trzymam kogoś kto wyleczył mnie z paskudnej alergii, trzymam kogoś kto zawsze był moją pociechą i kogoś z kim razem dorastałem. Swojego największego przyjaciela, który trwał przy mnie aż 18 lat - swojego kota. Kociaka z którym byłem szczególnie związany, dedykując mu nawet filmy i chwaląc się nim w internecie. Czy wręczając rodzicom jako wigilijny prezent jego olbrzymie zdjęcie do domu. Dziś niestety jego ostatni dzień dobiegł końca. Najgorsze uczucie.

#koty #zwierzeta #smierc #oswiadczenie
Bunch - Mircy, mam własnie za sobą jeden z tych najtrudniejszych dni w życiu człowiek...

źródło: comment_G80bXOvvBneDwzGmYbk9yIeQgZtxLQli.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • 3
@Bunch pamiętam jak jakieś 5 lat temu zdechł mój kot i było mi źle i szukałem pocieszenia w internecie i trafiłem na twój filmik z kotem. pamiętam jak mi wtedy było głupio że ja swojego kota docenilem zbyt późno, bo dopiero w ostatnich latach jego życia. Twój miał długie i z pewnością szczęśliwe życie.
  • Odpowiedz
@Bunch: Mimo, iż zazwyczaj jestem Team #tylkopsy, to smutłam troszkę. Widać, że był dla Ciebie ważny. ( ͡° ʖ̯ ͡°) No nic, trzymaj się dzielnie i myśl o tym, ile fajnych chwil razem przeżyliście. ()

  • Odpowiedz
Nikt nie zrozumie jeśli nie przeżył straty swojego pupila. Ja juz dwa pieseły oplakiwalem. Trzymaj się mirku (,)
  • Odpowiedz