Wpis z mikrobloga

Czy obecni studenci to juz efekt bezstresowego wychowania? Wynajecie tym gnojom obecnie mieszkania to dramat. Z tak nieodpowiedzialnym i kłamliwym "rocznikiem" nigdy nie mialem doczynienia. Wynajmuje mieszkanie w #rzeszow bo mieszkam w krk. Umawiam sie z kilkoma osobami na jeden konkretny dzien (oczywiscie w tygodniu bo na weekend jada do domku wiec biore urlop), przyjezdzam specjalnie a tam z 5 umowionych osob przychodzi 1. Reszta ani pol slowa, smsa czy innej informacji ze rezygnuja. Pałka sie jednak przegła gdy dupa decyduje sie na pokoj, umawiamy sie za 2 dni na podpisanie umowy i wprowadzke. Oczywiscie umowionego dnia przeklada spotkanie o godzine a nastepnie pisze ze #!$%@? miala wypadek autem i nie dojedzie. Ja naiwny blem sklonny uwierzyc i zostawic jej klucze i umowe innym lokatorom jednak ten paszczur od 2 dni nie zamierza odpisac na smsa badz odebrac telefonu. Nie chce mi sie juz nawet wspominac jak w tamtym roku gdy jeszcze tam mieszkalem, o 4 nad ranem dupa wyskoczyla z pokoju po nóż do kuchni i chciala #!$%@? swojego chlopaka ale ten sie zamkna w pokoju od srodka... typiara wjechala z buta w drzwi az jej noga utknela i miala chwile na ochloniecie #studenci #studbaza
  • 32
@tygry z nimi wiaze sie bardziej skomplikowana historia ale nie bede sie rozpisywal. Mielismy uzasadnione podejrzenia ze cos z nimi nie tak, ale nikt sie nie spodziewal takiej patologi. Zostali wyautowani z mieszkania po 2 miesiacach. Jednak nauczka na reszte zycia bo historii z nimi bylo duzo wiecej.
@mor3nko: pamiętam, że gdy kończyliśmy studia, ale jeszcze się nie wyprowadzaliśmy to właściciel mieszkania podawał do nas kontakt chętnej osobie na oglądanie mieszkania, bo tak było łatwiej się umówić (oczywiście po wcześniejszym uzgodnieniu, że dla nas będzie ok). No i nie tracił czasu. Ale to zależy od lokatorów, bo jak mieszkają jakieś brudaski to jednak okażą skrupuły przed wizytą właściciela i coś podgarną :p ja mogłabym z kolei pisać esej o
To ja też dołożę swoją cegiełkę i wyleję swoje żale na studentów oraz korki. #!$%@? zaczęło się. Poprzyjeżdzali tymi żwetami swoimi i jedzie się z jednego końca miasta na drugi #!$%@?ą godzinę czasu.
Wczoraj wieczorem koło Shella na Hetmańskiej stali do tej zawrotki od świateł. Typowe rejstracje z #!$%@?.
@mor3nko: Grr jak szukałem mieszkania to mnie to wkurzało znowu z drugiej strony. Umówiony jesteś na konkretną godzinę, dzwonisz że jesteś pod blokiem. Nieaktualne - nosz.... Jakby nie można zapisać każdego w telefonie na chwilę koleś godzina 14:00, koleś godzina 14:30 i z chwilą wynajmu napisać zbiorczo SMS do pozostałych osób.
Tak jak jezynica napisała - najlepiej jak się ugadasz z obecnymi lokatorami - nie każdy na to idzie, ale wydaje
@iAmTS niedouczenia w jakiej dziedzinie? gdzie tego ucza jak sie zachowuja ludzie z bezstresowego wychowania w porownaniu do tych z brakiem wychowania? tlumacz to sobie ja chcesz nie wiem o co masz problem
@iAmTS jesli juz uwazasz sie za osobe opowiednia do takich wytkniec to moze czyms bys to popral? jakas uzasadnienje, definicja? Dla mnie opisane zachowania wynikaja z bezstresowego wychowania (osoby nie nauczone ponoszenia konsekwencji za swoje decyzje i zachowania w przeszlosci). Ludzie charakteryzujacy sie brakiem wychowania to po prostu chamy i ludzie odrzucajacy od pierwszego kontaktu.
@iAmTS Nie ma tu kompletnie nic co by popieralo twoje tezy. Rzekłbym że utwierdza mnie w mojej racji gdzie opisane w pierwszym poscie zachowania w stylu "umowile sie ale nie przyjde, mam #!$%@?" wynika z bestresowego wychowania charakteryzujacego sie m.in. cytuje "braku kar, braku oczekiwań rodziców oraz znacznej swobodzie zachowań dziecka". Koncze ta bezsensowna polemike i zycze sukcesow w dalszym ewangelizowaniu mirko.