Wpis z mikrobloga

Czemu #!$%@? w polsce rozrywki są takie drogie? Np strzelnica to każdy nabój po 10zł, jakieś gokarty? weź zwołaj 10 osób i każda po stówie placi xD kino? spoko, 30zł za gówniany film, bilard? hehe zrzutka 20zl kazdy, isc chociaz na #!$%@? piwo? spoko 10zl w lokalu xD

#!$%@? serio

jak tu żyć, przecież naprawde najbardziej opłaca sie nie wychodzić z łóżka i wegetować ja #!$%@? #gorzkiezale
  • 171
jak tu żyć, przecież naprawde najbardziej opłaca sie nie wychodzić z łóżka i wegetować ja #!$%@?


@AESTHETlC: albo się ogarnąć i znaleźć lepszą pracę, albo inną metodę na przyzwoite zarobki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AESTHETlC: #!$%@? koleś.
Strzelnica: 23-45 złotych za 10 naboi. W pierwszej strzelnicy jaką znalazłem w google.
Gokarty: 25zł za 10 minut, 75 za 35 minut w tygodniu(32 - 88 w weekend). Nie wiem kto usiedzi więcej jak 10 minut za pierwszym razem(a takie są zazwyczaj wypady ze znajomymi, większość pierwszy raz).
Kino: W małych spokojnie za 15 wejdziesz. W dużych masz różnec promocje, potrafi wyjść taniej.
Bilard: 20 złotych każdy? To
Kiedyś, jak chodziłem do podstawówki czyli jakieś 30 lat temu na wagary chodziło się do kina. Bilet kosztował grosze a teraz idź z kumplem do kina to 50 PLN. Lepiej flaszke kupić i iść w plener :)
@Druid82 mieszkam tu to chyba wiem. Kasztelan, Okocim, Raciborskie, Perła Export kosztują 5 zł za 0.5l w Klub Miasto, Rock Galeria, Chillout Pub. Oprócz tego w normalnych cenach to jest 6 zł można wypić piwko w większości knajpach. Polecam Pigal, bo tam jest duży wybór piw w spoko cenacj
@Portowiec: 12 zl za bilard?w Olimpicu jest bilard za 6zl godzina wiec nie wiem gdzie Ty chodzisz.Kregle drogie?Jedna gra kosztuje kolo 8zl za glowe a jak wychodzisz z kims to nie zagracie wiecej niz 2-3 gier w ciagu godziny wiec kolo 24 zl za oaobe wyjdzie.( ͡° ͜ʖ ͡°)Multikino jest tansze niz cinema city plua ogarnij wtorki z orange(nie kojarze czy jeszcze sa) gdzie bilet byl za