Wpis z mikrobloga

Czemu #!$%@? w polsce rozrywki są takie drogie? Np strzelnica to każdy nabój po 10zł, jakieś gokarty? weź zwołaj 10 osób i każda po stówie placi xD kino? spoko, 30zł za gówniany film, bilard? hehe zrzutka 20zl kazdy, isc chociaz na #!$%@? piwo? spoko 10zl w lokalu xD

#!$%@? serio

jak tu żyć, przecież naprawde najbardziej opłaca sie nie wychodzić z łóżka i wegetować ja #!$%@? #gorzkiezale
  • 172
  • Odpowiedz
@plushy oni to wiedzą Kocie.

Po prostu gdy ktoś mi pisze, że są alternatywy z tańszym piwem to zazwyczaj gdy się przyjrzeć to nie do końca jest to alternatywa.
  • Odpowiedz
@AESTHETlC: nie wiem po jakich lokalach chodzisz ale nie ważne czy to Lublin, Kraków czy Warszawa znam lokale z piwem po piątaku
Z bilardem tez przesadzasz a gokarty niestety, paliwo kosztuje, wynajem placu pod tor kosztuje, zatrudnienie obsługi również a i zarobić by na tym bajzlu pasowało, napracowanko ( ͡ ͜ʖ ͡) trzeba docenić
Strzelnica to max 2 pln za pestkę
Serio nie ogarniam gdzie Ty
  • Odpowiedz
@wiewior_s: Ale i tak drogo wychodzi bo żeby porządnie postrzelać to trzeba te 50-100 naboi więc co najmniej stówa leci. A amunicja leci szybko, o broni automatycznej to nawet nie ma co gadać bo zjada kilkadziesiąt pln w kilka sekund
  • Odpowiedz
@AESTHETlC:

strzelnica to każdy nabój po 10zł, jakieś gokarty? weź zwołaj 10 osób i każda po stówie placi xD kino? spoko, 30zł za gówniany film, bilard? hehe zrzutka 20zl kazdy, isc chociaz na #!$%@? piwo? spoko 10zl w lokalu xD


za wszystko inne zapłacisz kartą mastercard ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AESTHETlC: a mi tam piwo po 10 zł nie przeszkadza jakoś bardzo. W takich lokalach przynajmniej nie ma pato sebixów robiących burdy, bo tacy albo siedzą w najtańszych mordowniach albo chleją w plenerze żubry za 2,20.

Nie mówię że jest idealnie, bo zawsze się trafi #!$%@? cham ale jednak nie ma ich tylu, co w tanich knajpach.
  • Odpowiedz
@AESTHETlC: poszukaj trochę miejsc po za centrum. Ja czasami wychodze do knajpy z zona na tzw. blokowisku. Ale robia pyszne zarcie. Za dwa dania + napohe ok 50 zl. A naprawde super zarcie. Tylko trzeba troche poszukac. W innych rozrywkach nie pomoge, bo nie korzystam.
  • Odpowiedz
Czemu #!$%@? w polsce rozrywki są takie drogie? Np strzelnica to każdy nabój po 10zł, jakieś gokarty? weź zwołaj 10 osób i każda po stówie placi xD kino? spoko, 30zł za gówniany film, bilard? hehe zrzutka 20zl kazdy, isc chociaz na #!$%@? piwo? spoko 10zl w lokalu xD


@AESTHETlC: Też tego nie pojmuję. Na gokarty nie chodzę, do kina po znajomości mnie wpuszczają bez biletu za dychę, gdy już się zacznie
  • Odpowiedz