Wpis z mikrobloga

Mireczki, szukam tego jedynego! ʕʔ


Poszukuje kogoś kto chciały zapisać się ze mną na cotygodniowe zajęcia ze swingu w Warszawie. Może chciałbyś spróbować ale potrzebujesz zachęty i to ciebie szukam? :) Celuje raczej w kursy swingout ale shimsham również mi odpowiada. Bardzo urzekła mnie otoczka tego tańca, to jak ludzie się nim bawią i strasznie chciałabym zacząć się go uczyć. Ale niestety! Za dużo chętnych dziewczyn spowodowało, że jedyną szansa by się dostać jest zapisanie się w parze. Na zajęciach obowiązuje rotacja partnerów ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chętnemu stawiam piwo!

Ps. Podzielcie się plusem, może dotrze to do kogoś zainteresowanego ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Na zachętę filmik z urodzin swingout
https://www.youtube.com/watch?v=nHQshE0fDOw

#taniec #swing #retro #warszawa #kurs
  • 133
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Blaskun te kursy są niestety raz w tygodniu od pon do czw. Z tego co kojaze party dance style ma w piątki i niedziele zajęcia z tańca użytkowego
  • Odpowiedz
  • 2
Na studiach też poszedłem na kurs tańca z takiej właśnie łapanki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam bym w życiu na to nie wpadł, dziewczyny mnie zaprosiły i wyszło tak jakoś ambicjonalnie, że gdybym odmówił, wyszłoby, że jestem pierdołą. Poszedłem i przez dwa lata bawiłem się genialnie. Tak więc wkręcajcie się, mirki, to naprawdę fajna okazja. Powodzenia, @Kate123! Oby Ci się trafił jakiś niedrewniany dżentelmen ;)
  • Odpowiedz
@Kate123 w jakie dni tygodnia, o której godzinie i w której szkole? Mam dość napięty terminarz przez Kizombę i zouka, ale jakbym miał po drodze to może dałoby się pogodzić.
  • Odpowiedz
@Kate123: Kurcze, mirabelka napisze, że szuka kogoś na tańce, to po godzinie 50 odpowiedzi.
Jak ja pisałem kiedyś, że szukam chętnych na grzyby to prawie nikt się nie odezwał. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz