Wpis z mikrobloga

Mireczki, szukam tego jedynego! ʕʔ


Poszukuje kogoś kto chciały zapisać się ze mną na cotygodniowe zajęcia ze swingu w Warszawie. Może chciałbyś spróbować ale potrzebujesz zachęty i to ciebie szukam? :) Celuje raczej w kursy swingout ale shimsham również mi odpowiada. Bardzo urzekła mnie otoczka tego tańca, to jak ludzie się nim bawią i strasznie chciałabym zacząć się go uczyć. Ale niestety! Za dużo chętnych dziewczyn spowodowało, że jedyną szansa by się dostać jest zapisanie się w parze. Na zajęciach obowiązuje rotacja partnerów ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chętnemu stawiam piwo!

Ps. Podzielcie się plusem, może dotrze to do kogoś zainteresowanego ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Na zachętę filmik z urodzin swingout
https://www.youtube.com/watch?v=nHQshE0fDOw

#taniec #swing #retro #warszawa #kurs
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Banks na użytkowy chodziłam do party dance style parę razy bardzo sympatyczni intruktorzy i chodzisz kiedy chcesz. Nie jestem ekspertem ale wydaje mi się ze to nie ma znaczenie od którego stylu się zaczyna. Ja osobiście zaczynałam od towarzyskiego :)
  • Odpowiedz
@Kate123: Od jakiegoś czasu już się zastanawiam czy nie pójść na to. Ten Lindy Hop jakiś taki smętny się wydaje. Kiedyś podobał mi się charleston. Jak pójdziesz to napisz reckę, może mnie to przekona :d
  • Odpowiedz
Poszukuje kogoś kto chciały zapisać się ze mną na cotygodniowe zajęcia ze swingu


@Kate123: zgaduję, naoglądałaś się swingu na szalonych dniach muzyki i teraz chcesz się zapisać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz