Wpis z mikrobloga

Mireczki, szukam tego jedynego! ʕʔ


Poszukuje kogoś kto chciały zapisać się ze mną na cotygodniowe zajęcia ze swingu w Warszawie. Może chciałbyś spróbować ale potrzebujesz zachęty i to ciebie szukam? :) Celuje raczej w kursy swingout ale shimsham również mi odpowiada. Bardzo urzekła mnie otoczka tego tańca, to jak ludzie się nim bawią i strasznie chciałabym zacząć się go uczyć. Ale niestety! Za dużo chętnych dziewczyn spowodowało, że jedyną szansa by się dostać jest zapisanie się w parze. Na zajęciach obowiązuje rotacja partnerów ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chętnemu stawiam piwo!

Ps. Podzielcie się plusem, może dotrze to do kogoś zainteresowanego ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Na zachętę filmik z urodzin swingout
https://www.youtube.com/watch?v=nHQshE0fDOw

#taniec #swing #retro #warszawa #kurs
  • 133
@Mythaa: Zależaloby mi głównie raczej na tych od SwingOut bo robią różne warszaty, potańcówki. Myśle, że fajniej jak jest społeczność a nie tylko same zajęcia ale jeśli masz coś konkretnego na myśli to chętnie zobaczę :)
Za dużo chętnych dziewczyn spowodowało, że jedyną szansa by się dostać jest zapisanie się w parze. Na zajęciach obowiązuje rotacja partnerów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kate123: Tak dużo dziewczyn szuka faceta poprzez kursy tańca? ( ͡º ͜ʖ͡º)
W sumie po co ta otoczka? Nie lepiej podejść i powiedzieć wprost, że szukasz współspacza? :)
@Kate123: W sumie może i bym był zainteresowany ale:
1. Nie chcę wylądować we friendzone. Logiczną konsekwencją zabawy w taniec jest seks. Jeśli nie ma gwarancji, to szkoda czasu na jakieś tam pląsy na parkiecie :)
2. Też nie umawiam się z kobietami z internetu ¯\_(ツ)_/¯
Kurde, a więc tak się łapie facetów a ja zawsze myślałam że musi być jakiś pociąg i chemia..


@Kate123: Tak samo jak w tańcu ¯\_(ツ)_/¯
No chyba że dla Ciebie nie, wtedy można tańczyć samemu. Ale jeśli uważasz w tańcu z partnerem potrzebna jest chemia a sam partner nie stanowi tylko elementu użytkowego do wykonywania ewolucji na parkiecie to jak sama podświadomie zauważyłaś zmierza to w kierunku seksu :)