Wpis z mikrobloga

Wiadomo, że wszyscy czekamy z rękami w majtach na skyrim tylko mam jedną obawe która wygląda na to, że się spełni przez co najbardziej wyczekiwana póki co obok Mariana gra na switcha nie będzie w mojej kolekcji, spolszczenie wiadomo, że odpowiada za nie cenega czyli polski wydawca, na stronie cenegi nie ma w kalendarzu wydania tej gry co za tym idzie wygląda na to, ze dostaniemy wersje "oryginalna" czyli bez języka polskiego, bardzo BARDZO mnie to #!$%@?ło i jest mi smutno i przykro.
#nintendoswitch #cenega #skyrim #theelderscrolls #gry
  • 10
@epi: lol najlepsza część universum the elder scrolls, wielkość gry oraz nie ograniczone możliwości, absurdalnie dopracowany i wielki świat, z reszta o czym ja pisze, wiem, że nie wszyscy sis muszą tym jarac ale trzeba być ignorantem aby nie docenić tej gry, setki godzin na kompie ograne, no i to wszystko w trybie mobilnym, polska wersja byla zajebista, z angielskim nie mam problemów ale jestem Polakiem i chce grać po polsku,
lol najlepsza część universum the elder scrolls, wielkość gry oraz nie ograniczone możliwości, absurdalnie dopracowany i wielki świat, z reszta o czym ja pisze, wiem, że nie wszyscy sis muszą tym jarac ale trzeba być ignorantem aby nie docenić tej gry,


@mar1in: bla bla bla, gra może i jest dobra ale ma już swoje lata, każdy kto miał ograć to już ograł, a kto do tej pory nie ruszył, to imho
@mar1in:

wielkość gry


Mniejsza od Daggerfalla.

nie ograniczone możliwości


Obcięte umiejętności, wywalone statystyki, brak tworzenia własnych czarów, wszystko uproszczone do postaci perków. Mało czytelna mapa, koszmarny interfejs ekwipunku.

absurdalnie dopracowany i wielki świat


Lochy z wyjątkiem jednego są kompletnie liniowe
Miasta niczym średniego rozmiaru wioski
Smoki giną od strażników czy fauny
Wojna domowa bez żadnych rezultatów po zakończeniu czy widocznych wpływów w trakcie trwania
Zadania w większości idiotyczne, porażka z gildiami,
Wiadomo, że wszyscy czekamy z rękami w majtach na skyrim tylko mam jedną obawe która wygląda na to, że się spełni przez co najbardziej wyczekiwana póki co obok Mariana gra na switcha nie będzie w mojej kolekcji


@mar1in: Bez przesadyzmu, fajnie, że ten Skyrim wychodzi ale nie jest to jakiś must have tak jak Marian.
@Barto_: "z angielskim nie mam problemów ale jestem Polakiem i chce grać po polsku, mieć smaczki dla Nas słowian oraz słyszeć polskie głosy i dialogi :)"

Naucz się czytać ze zrozumieniem nieuku to nie będzie głupich postów