Wpis z mikrobloga

Mireczki co się przed chwilą #!$%@?ło to ja nawet nie xD

Siostra lvl 15 przyszła przed chwilą z kolczykiem w nosie i dziąśle, zrobiła jej to znajoma koleżanki, która się tym zajmuje. Rodzice wcześniej zabronili jej to zrobić, ale o tym dokładniej za chwile. Przychodzi do domu, wbija do mnie do pokoju i mówi, że się boi reakcji, żebym w razie czego jej bronił. No i po tym jak pokazała się rodzicom zaczęła się inba xD "Masz mi powiedzieć kto ci to zrobił bez naszej wiedzy bo inaczej nie wyjdziesz z domu przez pół roku" "Hurr durr zakaz miałaś", ogólnie krzyk na pół wieżowca xD W końcu zatrzasnęła się w pokoju krzycząc przed tym, że to przecież nic złego tylko po prostu wam się nie podoba.

Jak wszystko trochę ucichło wyszedłem do rodzicków i wywiązał się taki dialog:

-Ej tate, a co właściwie jest złego w kolczyku w nosie i w dziąśle?
-To, że jej nie pozwoliliśmy
-Ale #!$%@?ąc od tego, co jest złego w samym kolczyku?
(chwila ciszy i skupienia)
-Na przykład to, że może wejść zakażenie.
-Ale tate w cywilizowanym świecie dostać zakażenie od kolczyka to jest jak wygrać w totka xD
-ALE JEJ ZABRONILIŚMY
(wtrąca się mama)
-I to nie jest jej do niczego potrzebne
-Twoje kolczyki w uszach też ci nie są. Rodzicki, jak się coś komuś zabrania to trzeba podać solidne argumenty, zwłaszcza dziecku, bo inaczej on stwierdzi, że to bez sensu i dojdzie do takich sytuacji jak dzisiaj. Przecież kolczyk to nic złego.
-ALE JA MAM SWOJE ZDANIE NA TEN TEMAT.
-Ale ja ci próbuję wytłumaczyć, że demonizujecie i robicie niepotrzebnie problem, jak człowiek jest zamknięty to się nie rozwija...
-SYNEK JA JUŻ SIĘ NIE ROZWIJAM TYLKO ZWIJAM
-Człowiek uczy się całe ży...
-NIE CHCE MI SIĘ O TYM ROZMAWIAĆ
-A dobra co ja się będę wtrącał, nie moja sprawa...

No jak w lesie xD Wiedziałem że moi rodzice trochę z Janusza mają ale nie wiedziałem, że aż tak xD

#zalesie #patologiazmiasta #patologiazewsi #logikaniebieskichpaskow
  • 92
@MagisterWiadromonter bydło się samo znakuje, brawo dla siostry, niech sobie jeszcze włosy na zielono pofarbuje założy czerwone glany i #!$%@?, rękawy i chodzi tylko w cyckonoszu. A później HURRR CALY SWIAT MNIE NIE AKCEPTUJE DURR. Nie ma skończonych lat 18 ma się słuchać rodziców, krzywdy jej tym zakazem nie robili, a wręcz przeciwnie od krzywdy ja odciągali. Rodzicom ciężko czasem wyrazić emocje, nikt tego nie uczy w szkole. Zobaczysz sam jak ciężko
@MagisterWiadromonter a powiedz mi, czy chciałbyś usłyszeć takie słowa od swoich rodziców których kochasz nad życie? Że znakujesz się jak bydło, a skąd wiesz czy właśnie tak nie pomyśleli? Jeżeli Twoja mama tak jak i miliony innych kobiet ma kolczyki w uszach to uważa to za pewien rodzaj normy społecznej. Kolczyki w wardze i nosie w te normy się nie wpasowują. Ot cała filozofia, myślenie, sposób myślenia, podejście do życia. Co fizycznie