Wpis z mikrobloga

@menstruacyjnakaszanka: mam nadzieje ze sie skurswysynom #!$%@? komin i sami sie tym zagazuja bo #!$%@? nie znosze jechac przez wioche i wjezdzac w #!$%@? dym no to jest po prostu chore dlaczego policja nic z tym nie robi? ich sie powinno #!$%@? mandatami tak, jak tylko nas moze #!$%@? pis. platforma nas tak nie wyruchala jak rucha nas pis
  • Odpowiedz
@Rachey: Wiem jaki smród wytwarzają gumy itp tylko są 2 kwestie.

1. Masa osób każdy dym kwalifikuje jako śmieci - jest dym, są śmieci. Nieważne, że smrodu nie ma ale jest dym nawet jakikolwiek. 2 ulice dalej jedna rodzina która ma gazowe terroryzuje strażą miejską całą ulice bo 'dym i śmieci' a wiem bo bliska rodzina że palą tylko węglem, a mieli już kilka kontroli SM

2. Nie kłóce się
  • Odpowiedz
@pernik: @pernik: Nie do końca masz rację. Proste polimery jak polietylen i polipropylen faktycznie może się spalą do CO2 i H2O. Natomiast PET czyli poli(tereftalan etylenu) z uwagi na obecność w jego strukturze pierścienia aromatycznego pali się znacznie gorzej. Pomijam tutaj fakt że niemal każdy gotowy produkt z polimeru zawiera też pigmenty, napełniacze, stabilizatory, plastyfikatory z których znaczna większość to związki aromatyczne które najczęściej bardzo trudno ulegają całkowitemu
  • Odpowiedz