Wpis z mikrobloga

Poradnik dla różowych jak skutecznie manipulować meżczyzną:

1.Twój chłopak chce z tobą zerwać ale ty nie chcesz
-daj mu dupy

2.Chcesz szybki awans w pracy
-daj dupy szefowi

3.Chcesz poderwać chłopaka
-daj mu dupy

4.Wiesz że przez swój czyn pokłóciłaś się z chłopakiem ale nie chcesz przepraszać
-daj mu dupy

5.Chcesz wpłynąć na decyzje chłopaka ale masz okres i nie możesz mu dać dupy
-zrób mu loda

5.Mąż nie chce ci dawać swojej wypłaty
-nie dawaj mu dupy, daj jak da wypłate

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #theredpill #mgtow #niebieskiepaski
  • 95
  • Odpowiedz
@Uwazny_Asceta_XD niby wszystko logiczne... ALE wychodzisz z założenia że niebieski na ochotę na różową. Co z różowymi które wyglądają tak że żaden niebieski nie chce jej tknąć? Te już nie mają łatwego życia xD
  • Odpowiedz
@Yolocaust To jest chore jak łatwo jakaś głupia typiara może się zemścić na facecie który czymś jej podpadł. Nawet jak później się przyznaje że wszystko wymyśliła to gość i tak już ma przegrane
  • Odpowiedz
@zagubiony_w_przestrzeni: no cos Ty, daj im pomarzyc...
Przeciez kazdy facet jest bezmozgiem myslacym tylko o seksie, a kobiety dzieki obecnosci pochwy nie maja nigdy zadnych problemow.

A niech sobie zyja w takim idiotycznym przedswiadczeniu, skoro im to daje radosc :P

@Uwazny_Asceta_XD: jak Ci laska chce w ziwazku prostytucje uprawiac (bo tym jest manipulowanie seksem), to ja bym proponowala sie z takiej relacji ewakuowac.
Seks nie powinien byc w zadnym wypadku
  • Odpowiedz
level życia ultra easy mają :D


@beagl: Chyba jak jesteś męską #!$%@?ą która oddaje wszystkie swoje zasoby za coś co możesz mieć na roksie za 150zł/h

->2017
->Stuleje dalej myślą że sex ma jakąś wartość

To uczucie kiedy samce beta wychowały obecne pokolenie samic na roszczeniowe księżniczki xD
  • Odpowiedz
@TheFlash: Mój chrzestny to przerabiał, chciał rozwodu z jej winy(bo się puściła z innym jakieś 3 miesiące po ślubie, potem okazało się, że od jakiegoś roku się #!$%@?ła, a z nim była dla kasy), a w sądzie taki #!$%@?, rozwód nie z jej winy i #!$%@?ła mu mieszkanie XD
Co ciekawe, tak się ukrywała, zgrywała taką idealną dziewczynę, że nawet najwięksi sceptycy w rodzinie, którzy nie ufali kobietom byli przekonani, że
  • Odpowiedz
@Yolocaust: () Czyli dzisiaj bez intercyzy nie ma mowy o małżeństwie na to wygląda xD Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że kiedyś ludzie byli wierniejsi wobec siebie, mimo, że bywało #!$%@?..

@KochanekAdmina: A ty to #!$%@? nie wiem jak się utrzymałeś na jednym koncie przez 7lat, chyba musisz mieć wtyki w moderacji, bo jesteś elitarnym rakiem. Samo istnienie twojego komentarza daje przerzuty, czarna to
  • Odpowiedz