Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie #!$%@? w ludziach? Brak #!$%@? zrozumienia. Jestem typem nocnego Marka, jak widać ( ͡° ͜ʖ ͡°) na szczęście większość czasu pracuję w domu, robię spokojnie projekty i w firmie pojawiam się z gotowymi, ew. na jakichś spotkaniach, konferencjach lub trudniejszych projektach w grupie itp. No i robię te projekty po nocach, a w dzień, tak do 13/14 śpię. I #!$%@? mnie niemiłosiernie, jak dzwonią do mnie znajomi jak właśnie odsypiam projekt, mam weekend albo urlop, bo dzwonią o #!$%@? godzinach typu 9, 10 rano. Ja #!$%@? rozumiem jeszcze w południe, ale o 9? I nie są w stanie zrozumieć, że #!$%@? nie każdy jest #!$%@? rannym ptaszkiem. O 9:00 albo jestem w firmie, albo #!$%@? śpię. A wyciszyć telefonu nie mogę, bo zawsze mogę dostać telefon z firmy (rzadko, ale jednak) że się coś #!$%@?ło i jestem potrzebny. #gorzkiezale #przemyslenia #zalesie


  • 42
  • Odpowiedz
@szatniarz01 #!$%@? jakiś jesteś, nie funkcjonujesz jak ogół normalnego społeczeństwa to nie oczekuj zrozumienia.


@Seid: nie jest #!$%@?, prawdopodobnie ma zaburzony cykl dzienny i wieczorem dostaje powera do pracy a w dzień niekoniecznie ma na to siłę - tez tak miałem - najlepiej mi się pracowało od 21 do 2/3 w nocy :)
  • Odpowiedz
@szatniarz01: odpiszę, bo jest 9:47 i pewnie jeszcze śpisz. Kolego, apka do filtrowania połączeń. Wpisujesz jakie numery są dozwolone i na tych tylko telefon dzwoni. Przy reszcie dzwonek wyciszony.
  • Odpowiedz
@szatniarz01: Problem dzisiejszego społeczeństwa jest taki, że woli narzekać i wylewać gorzkie żale zamiast kolokwialnie mówiąc - ogarniać. Ja na Twoim miejscu zamiast produkować się na mirko, pomyślałbym jak można rozwiązać ten problem bez narzekania. Ale nie każdy jest taki jak ja więc dam Ci pewną poradę, może się przyda może nie. Spróbuj ogarnąć sobie w telefonie coś takiego jak whitelisty - po prostu wpisujesz bazę numerów które się dodzwonią
  • Odpowiedz
#!$%@?ą mnie też dentyści, dermatolodzy i inni #!$%@?, którzy usilnie starają się mnie umawiać na #!$%@? poranne godziny, bo przecież hehe będę w domu. "Środa na 9?" Nie. "Na 10?" Nie #!$%@?.


@szatniarz01: Trochę marudzisz, ale z tymi lekarzami to zawsze tak jest. xD
  • Odpowiedz
jesteś debilem, pozdrawiam cieplutko


@murdoc: Jesteś zgłoszony moderacji, pozdrawiam cieplutko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@wysprzeglik: A czytałeś co pisałem w komentarzach na początku, czy tylko wpis? Oni wiedzą, ale zapominają, albo uważają, że mam wstawać skoro świt jak oni.
  • Odpowiedz
@szatniarz01: o #!$%@? xD ojciec służbista, czy co? XDDDDD SIĘ NO TERA TO SIE OBESRAŁEM NA MIĘTOWO STLEJARZ MNIE ZGLOSIL DO UPOSLEDZONEJ MODERACJI NA PORT
ALU DLA STULEJARZY HO HO HO XDDDD
  • Odpowiedz