Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie #!$%@? w ludziach? Brak #!$%@? zrozumienia. Jestem typem nocnego Marka, jak widać ( ͡° ͜ʖ ͡°) na szczęście większość czasu pracuję w domu, robię spokojnie projekty i w firmie pojawiam się z gotowymi, ew. na jakichś spotkaniach, konferencjach lub trudniejszych projektach w grupie itp. No i robię te projekty po nocach, a w dzień, tak do 13/14 śpię. I #!$%@? mnie niemiłosiernie, jak dzwonią do mnie znajomi jak właśnie odsypiam projekt, mam weekend albo urlop, bo dzwonią o #!$%@? godzinach typu 9, 10 rano. Ja #!$%@? rozumiem jeszcze w południe, ale o 9? I nie są w stanie zrozumieć, że #!$%@? nie każdy jest #!$%@? rannym ptaszkiem. O 9:00 albo jestem w firmie, albo #!$%@? śpię. A wyciszyć telefonu nie mogę, bo zawsze mogę dostać telefon z firmy (rzadko, ale jednak) że się coś #!$%@?ło i jestem potrzebny. #gorzkiezale #przemyslenia #zalesie


  • 42
  • Odpowiedz
@szatniarz01: poinformuj znajomych, ze codziennie spisz do poludnia. a godziny popołudniowe u lekarzy sa tak oblegane i jest to normalne, że wiekszosc ludzi ma czas na takie rzeczy w tej porze, dlatego pani zawsze cie wciska na te poranne godziny kiedy jest najwiekszy luz u nich
  • Odpowiedz
@szatniarz01: oczekujesz od ludzi, którzy nie znają Twojego planu dnia, żeby wiedzieli o której Ci godzinie pasuje rozmawiać? Jeżeli oczekujesz zrozumienia to przedstaw najpierw swój punkt widzenia i nie oczekuj od ludzi, że będą Cię uważać za kogoś wyjątkowego

P.S kup sobie drugi telefon dla znajomych, a drugi miej służbowy i wyciszaj ten prywatny
  • Odpowiedz
@McDermott: Chcesz żeby Cię znajomi budzili po 4-5 godzinach snu? :P @qakk: Mój różowy im nawet tłumaczył, na tydzień pomaga, a potem znowu dzwonią "szatniarz, no siema, wieczorem grillek? Eeee, spałeś? Zacznij pracować w dzień a nie w nocy, taka ładna pogoda, może idziemy pobiegać? No dawaj dawaj, ja już schudłem 5 kilo odkąd biegam, a jak się lepiej czuję bla bla" Chyba im #!$%@? napiszę to drukowanymi
  • Odpowiedz
@erko: No mam, ale nieszczęśliwie znajomi znają oba xD tak to jest jak się dzwoni ze służbowego czasem, a bo bliżej, a bo prywatny rozładowany itp. No i dzwonią na oba xD
  • Odpowiedz
@erko:
@szatniarz01: to normalne że telefon daje możliwość ograniczenia grupy osób dzwoniacych, na androidzie masz możliwość włączenia czasowego nawet. Chyba że korzystasz z stacjonarnego lub telefonu z przed kilku lat.
  • Odpowiedz