Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie #!$%@? w ludziach? Brak #!$%@? zrozumienia. Jestem typem nocnego Marka, jak widać ( ͡° ͜ʖ ͡°) na szczęście większość czasu pracuję w domu, robię spokojnie projekty i w firmie pojawiam się z gotowymi, ew. na jakichś spotkaniach, konferencjach lub trudniejszych projektach w grupie itp. No i robię te projekty po nocach, a w dzień, tak do 13/14 śpię. I #!$%@? mnie niemiłosiernie, jak dzwonią do mnie znajomi jak właśnie odsypiam projekt, mam weekend albo urlop, bo dzwonią o #!$%@? godzinach typu 9, 10 rano. Ja #!$%@? rozumiem jeszcze w południe, ale o 9? I nie są w stanie zrozumieć, że #!$%@? nie każdy jest #!$%@? rannym ptaszkiem. O 9:00 albo jestem w firmie, albo #!$%@? śpię. A wyciszyć telefonu nie mogę, bo zawsze mogę dostać telefon z firmy (rzadko, ale jednak) że się coś #!$%@?ło i jestem potrzebny. #gorzkiezale #przemyslenia #zalesie


  • 42
@McDermott: Chcesz żeby Cię znajomi budzili po 4-5 godzinach snu? :P @qakk: Mój różowy im nawet tłumaczył, na tydzień pomaga, a potem znowu dzwonią "szatniarz, no siema, wieczorem grillek? Eeee, spałeś? Zacznij pracować w dzień a nie w nocy, taka ładna pogoda, może idziemy pobiegać? No dawaj dawaj, ja już schudłem 5 kilo odkąd biegam, a jak się lepiej czuję bla bla" Chyba im #!$%@? napiszę to drukowanymi i powieszę
@erko:
@szatniarz01: to normalne że telefon daje możliwość ograniczenia grupy osób dzwoniacych, na androidzie masz możliwość włączenia czasowego nawet. Chyba że korzystasz z stacjonarnego lub telefonu z przed kilku lat.