Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak i gdzie spotkać fajnego chłopaka?

Wykopki ciągle powtarzają, że kobiety nie mają żadnego problemu ze znalezieniem partnera - jakoś tego nie widzę.
Obiektywnie jestem nawet ładna 6-7/10, szczupła, jestem na dobrej uczelni, na sensownym kierunku i z dobrej rodziny.
Tylko dwa czy trzy razy w życiu ktoś do mnie zagadał.
Jestem dość skromna, nie ubieram się wyzywająco, ale nie w jakichś burkach zakrywających całe ciało. Nie chodzę co tydzień na imprezy ale też nie jestem piwniczakiem bez życia.
Czasem chodzę na jakieś warsztaty o moich zainteresowaniach, do knajp ze znajomymi itp. Zdarza się rozmawiać z nieznajomymi facetami (w zasadzie rzadko), rozmowa się klei, ale nigdy nie przeradza się to w głębszą znajomość.

Tindera nie zakładam, no bez przesady.

Po moich koleżankach też widzę, że mają podobny problem do mojego.

I gdzie tkwi problem? Wykluczam wygląd, bo naprawdę jestem dość ładna, nie zmyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlaczego jeszcze nie spotkałam miłości? Co robić?
#tfwnobf #tfwnogf #podrywajzwykopem #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 98
Jakaś połowa wbrew pozorom xD


@Asterling: no w sumie chyba więcej to na pewno nie XD

@priveth: niektórzy próbują wrzucać tak oczywiste baity albo pasty, że od razu to odrzucamy. pytania w stylu "jaki kupić komputer" czy podobne też, bo takie rzeczy można na luzie ze swojego konta. no i jeśli coś ma w sobie znamiona baitu to sprawdzamy poprzednie wyznania spod IP - jak nagle ktoś zmienia płeć czy
@AnonimoweMirkoWyznania:
Gdzie?
-imprezy
-domówki
-znajomi i ich znajomi
-hobby lub hobby facetów, którzy Cię pociągają

Jak?
-kokietuj
-flirtuj
-bądź kobieca
-uśmiechaj się
-patrz zalotnie
-zagadaj o "byle co"

Trenuj i sprawdzaj co przynosi pozytywne efekty. Możesz zagadać nawet na dwa słówka kasjera w maku zamawiając kawę z uśmiechem "jaką mi pan poleci", w sklepie z elektroniką pytając o żelazko czy w odzieżowym, gdzie obsługują też mężczyźni. Będziesz widzieć po ich reakcji.