Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak i gdzie spotkać fajnego chłopaka?

Wykopki ciągle powtarzają, że kobiety nie mają żadnego problemu ze znalezieniem partnera - jakoś tego nie widzę.
Obiektywnie jestem nawet ładna 6-7/10, szczupła, jestem na dobrej uczelni, na sensownym kierunku i z dobrej rodziny.
Tylko dwa czy trzy razy w życiu ktoś do mnie zagadał.
Jestem dość skromna, nie ubieram się wyzywająco, ale nie w jakichś burkach zakrywających całe ciało. Nie chodzę co tydzień na imprezy ale też nie jestem piwniczakiem bez życia.
Czasem chodzę na jakieś warsztaty o moich zainteresowaniach, do knajp ze znajomymi itp. Zdarza się rozmawiać z nieznajomymi facetami (w zasadzie rzadko), rozmowa się klei, ale nigdy nie przeradza się to w głębszą znajomość.

Tindera nie zakładam, no bez przesady.

Po moich koleżankach też widzę, że mają podobny problem do mojego.

I gdzie tkwi problem? Wykluczam wygląd, bo naprawdę jestem dość ładna, nie zmyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlaczego jeszcze nie spotkałam miłości? Co robić?
#tfwnobf #tfwnogf #podrywajzwykopem #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 98
  • Odpowiedz
WiedźmińskaEskimoska: @AnonimoweMirkoWyznania:

dwa czy trzy razy w życiu ktoś do mnie zagadał.

No więc jednak zainteresowanie jest jak widzisz. A jak dalej potoczyła się znajomość z tymi, co zagadali? No tak, pewnie ich spławiłaś bo przecież taka ładna, szczupła 6-7/10 na dobrej uczelni i z dobrego domu księżniczka jak ty nie będzie się z byle kim wiązać, ty zasługujesz na kogoś lepszego xD Po twoim pretensjonalnym tonie wypowiedzi widać, że masz przerośnięte ego i nigdy ci nic nie pasuje, nawet mi ciebie nie żal. Sczerze życzę ci samotnej starości z kotami.

bo naprawdę jestem dość ładna, nie zmyślam (
  • Odpowiedz
HałaśliwaKochanka: @PomocnikWysuniety:

Mam dwóch świetnych kumpli którzy potrafią o siebie zadbać, ćwiczą, a wspolne wychodzenie z nimi na piwo to zajebista sprawa ... ale są tak wypaleni związkami, rożnymi niepowodzeniami

Beka xD znam takich typów, pozują na wielkich #!$%@? maczo #!$%@?ów, przerzucają żelastwo na siłowni, latami budują mięśnie ale zainteresowania nie ma xD nieraz pękają i okazuje się jak to w ciele rozrośniętego mężczyzny siedzi mały i zakompleksiony chłoptaś z żałośnie słabą psychiką próbujący ukryć kompleksy pod zwałami patologicznie rozrośniętych mięśni xD Gdzieś na głównej dawno temu przy znalezisku z oryginalnie wrzuconą pastą o koksach z sfd.pl był nawet taki płaczek co zupełnie poważnie żalił się i bóldupił ile czasu i wysiłku poświęcił na zrobienie 46 cm w bicku, a kariny zero zainteresowania tylko latają za studenciakami w koszulach
  • Odpowiedz
ZepsutyMenel: @AnonimoweMirkoWyznania:

Wykopki ciągle powtarzają, że kobiety nie mają żadnego problemu ze znalezieniem partnera - jakoś tego nie widzę.

I gdzie tkwi problem? Wykluczam wygląd, bo naprawdę jestem dość ładna, nie zmyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlaczego jeszcze nie spotkałam miłości? Co robić? #tfwnobf

Jeszcze jakby facet coś w ten deseń napisał to uszłoby zrozumieć, bo pewnie stulejarz jakich wiele i nie ma obycia z babami... ale różowa?!! Bo skoro naprawdę masz taki problem i do tego piszesz, że niby jesteś ładna to przecież oczywiste że coś musi być naprawdę poważnie odrzucającego w tobie. Może po prostu jesteś jakąś
  • Odpowiedz
@Asterling
@AnonimoweMirkoWyznania
No to już wszystko jasne. Bety nie zagadają bo się boją a alfy nie będą chciały kogoś takiego jak Ty ponieważ jesteś zbyt szara. Nie mam pojęcia o czym mówię ale tak jest. Odradzam Tinder, bez konta premium praktycznie nie działa (raczej po prostu nikt mnie nie chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)).

Jak już jesteśmy w tym temacie to skąd jesteś? ( ͡º
  • Odpowiedz