Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak i gdzie spotkać fajnego chłopaka?

Wykopki ciągle powtarzają, że kobiety nie mają żadnego problemu ze znalezieniem partnera - jakoś tego nie widzę.
Obiektywnie jestem nawet ładna 6-7/10, szczupła, jestem na dobrej uczelni, na sensownym kierunku i z dobrej rodziny.
Tylko dwa czy trzy razy w życiu ktoś do mnie zagadał.
Jestem dość skromna, nie ubieram się wyzywająco, ale nie w jakichś burkach zakrywających całe ciało. Nie chodzę co tydzień na imprezy ale też nie jestem piwniczakiem bez życia.
Czasem chodzę na jakieś warsztaty o moich zainteresowaniach, do knajp ze znajomymi itp. Zdarza się rozmawiać z nieznajomymi facetami (w zasadzie rzadko), rozmowa się klei, ale nigdy nie przeradza się to w głębszą znajomość.

Tindera nie zakładam, no bez przesady.

Po moich koleżankach też widzę, że mają podobny problem do mojego.

I gdzie tkwi problem? Wykluczam wygląd, bo naprawdę jestem dość ładna, nie zmyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlaczego jeszcze nie spotkałam miłości? Co robić?
#tfwnobf #tfwnogf #podrywajzwykopem #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 98
@AnonimoweMirkoWyznania no niby spoko, ale gdzie chcesz go poznać? Jeśli myślisz, że w życiu jak w filmie - w knajpie podejdzie do Ciebie przystojniak, albo na ulicy to średnio. Tinder to nic złego, jak będziesz dawać normalne zdjęcia to będą pisać normalni :D jeśli czekasz na pierwszy krok kumpla z roku to też średnio. Może warto samej podziałać i zagadać do jakiegoś kolegi i go wyciągnąć do kina albo na piwo zamiast
@AnonimoweMirkoWyznania dodatkowo faceci boją sie czasami zagadać do nieśmiałej więc może otworz sie bardziej.
Btw jeśli ktoś ci mówił ze jesteś ładna i nie jest to mama i babcia to znaczy, że jacyś faceci mowili, ze jesteś ładna. Wiec co sie z nimi stało? Może to coś z Twoim charakterem albo ich spławiłaś uważając, że są na niższym lvl. Wiec przestań szukać ksiecia, zejdź na ziemię.
Chyba, że tylko Ty uważasz, że
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli ktoś nie zna cię dłużej to nie udzieli odpowiedzi na twoje pytania i wątpliwości. Nie można coś doradzić człowiekowi, którego się nie zna.

Sama musisz przeanalizować swoje życia i zachowania, a przyczynę na pewno znajdziesz.

Powodzenia!