Wpis z mikrobloga

Rok 2017 - Netflix, showmax i mnóstwo innych serwisów streamingowych/VoD, gdzie za niewielką opłatą można oglądać materiały w FullHD/UltraHD z dobrze przetłumaczonymi napisami/profesjonalnym lektorem.

Ludzie w Polsce mimo tego nadal oglądają seriale i filmy w 360p na jakichś gównostronach z mnóstwem reklam i wirusów oraz lektorem a'la Ivona.

Dafuq? Ludzie chyba naprawdę nie szanują swojego czasu xD
#bekazpodludzi #netflix #filmy #seriale #polska
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@viruszg: Szczerze to mam to w dupie. Jedyne medium za które płacę to gry które są tego warte. Bo mam więcej godzin rozrywki w tym. Zresztą w dzisiejszych czasach tylko patrzą jak wydoić frajerów poprzez płatne DLC, remaki filmów po 150 razy itd. Ogólnie to mało jest rzeczy za które faktycznie warto jest płacić
  • Odpowiedz
@erajwa: Kamerką? Co to rok 1999? Ściągasz jakość jaka ci pasuje łącznie z full hade i srade. Jedyne filmy gorszej jakości to te nagrywane z kin w Korei ale jak ktoś chce mieć 2 tygodnie wcześniej niż inni to trzeba się poświęcić. I jakość wcale nie jest aż tak zła, przypominam że mamy kamerki full hd nawet w telefonach w dzisiejszych czasach. Wy chyba dalej myślicie że ripy to robią
  • Odpowiedz
@erajwa: Czasem jest dość duża różnica miedzy premierą w Azji a np. w USA. Ripa masz chwilę po premierze w Azji a tygodnie wcześniej jak w USA. Ciężko to zrozumieć? Idźcie sobie frajerować dalej za netflix i ich 2 filmy na krzyż
  • Odpowiedz
@1788 żebym jeszcze wykupując takiego Netflixa miał dostęp do absolutnie wszystkiego to bym się zgodził ale tak to #!$%@? prawda. Ile razy się zdarzyło że nie było jakiegoś serialu czy filmu i trzeba szukać gdzieś indziej i co, teraz mam z 50zl płacić Netflixowi, kolejne 30zl Showmaxowi, kolejne kilkanaście czy kilkadziesiąt jakiemus playerowi, HBO GO, Amazonowi i innym serwisom VOD żeby sobie raz na jakiś czas obejrzeć film czy serial? Jest
  • Odpowiedz
@1788: oglądam cikolwiek ze 3x w miesiącu, na laptopie, do piwka w puątkowy wieczór. Po kiego mam dopłacać do czegiś, czego nie używam? Kupiłem sobie abinament netflixa i obejrzałem ze 3 odcinki jakiegoś serialu i po 2 miechach zrezygnowałem.
  • Odpowiedz
Wydawało mi się że taka była idea netflixa wszystko w jednym miejscu za niewielką kasę ale potem jak zawsze pazerność wygrała


@mati1990: chyba pazerność polaka-robaka-biedaka. Sam Netflix raczej nigdy nie obiecywał, że polska oferta = tej z USA.

Niestety, ale kwestie licencyjne wyglądają u nas jak wyglądają. Prawa do takiego Supernatural posiada TVN, #!$%@?, że nowych sezonów nie puszczają od lat, ale choćby ktoś inny chciał nadawać u nas to
  • Odpowiedz
@Lookazz: z mojego punktu jest to ruchanie za dużo się tworów porobiło zaraz od disneya dojdzie kolejny... 4 razy droższa opłata za mniejszą ilość materiału, odpuszczę
  • Odpowiedz
@mati1990: ale jakie ruchanie? Nikt nie obiecuje gruszek na wierzbie... Inną sprawą jest to co piszesz, że niedługo każda wielka wytwórnia będzie miała swój odpowiednik Netflixa i myślę, że na zachodzie nie będzie się to opłacało, a co dopiero w krajach trzeciego świata, jak nasz...
  • Odpowiedz