Wpis z mikrobloga

Rok 2017 - Netflix, showmax i mnóstwo innych serwisów streamingowych/VoD, gdzie za niewielką opłatą można oglądać materiały w FullHD/UltraHD z dobrze przetłumaczonymi napisami/profesjonalnym lektorem.

Ludzie w Polsce mimo tego nadal oglądają seriale i filmy w 360p na jakichś gównostronach z mnóstwem reklam i wirusów oraz lektorem a'la Ivona.

Dafuq? Ludzie chyba naprawdę nie szanują swojego czasu xD
#bekazpodludzi #netflix #filmy #seriale #polska
  • 30
@1788 oferta netflixa jest mega cienka. Jakieś nowe seriale może i są, ale brakuje starych seriali typu zwariowany świat Malcolma, dwóch i pół, roswell w kręgu tajemnic itp itp długo by wymieniać. Chciałem zakupić netflixa ale przeglądnalem listę seriali i się zawiodłem.
@1788 rok 2017 a ludzie dalej twierdzą, że Netflix czy jakiś Amazon ma dobrą ofertę filmową xD

Korzystałem z HBO Go, a także z Netflixa... Jak interesują cię ich seriale to spoko, ale jeżeli chcesz oglądać filmy to nie ma w czym wybierać. Nie można było wybierać też wersji językowej napisów (lubię oglądać anglojęzyczne kino z angielskimi napisami), kiepska jakość starszych produkcji - pamiętam, że zacząłem oglądać jakąś starszą komedię i wcale
@drzuo: za darmo ściągasz? Myślisz że ktoś ten film z pasji i za darmo nagrał? Nie bądź #!$%@? i chociaż przez chwilę pomyśl - to taka sama kradzież jak każda inna, z tą różnicą że kradniesz dobro niematerialne.

@mati1990: Dokładnie, pirackie serwisy oferują lepszą usługę bo masz wszystko w jednym miejscu i przeważnie koszt to grosze. Tak samo Chomik itp. płacisz raz za transfer i masz wszystko. Legalne serwisy nigdy tego nie pobiją z powodu licencji, praw autorskich itp. nigdy nie będziesz miał wszystkiego w jednym miejscu.