Wpis z mikrobloga

Przypomniało mi się, że miałam tu śledzić swoje pogorszenia.

No to od tygodnia mam jakąś niespodziewaną miesiączkę (pojawiła się tydzień po poprzedniej). Wywaliło mnie strasznie, a było już lepiej. Od trzech dni na plecach mam jakąś porąbaną cystę. Ehh te antybiotyki z Polski nic nie dają. Robię wizytę na przyszły tydzień u tutejszego lekarza, ciekawe co mi poradzi.

#syfiastypamietniczek #syfiastytag #pokazsyfa
Pobierz Duckmara - Przypomniało mi się, że miałam tu śledzić swoje pogorszenia.

No to od tyg...
źródło: comment_qWI5Nhcls9UZh059STXS1gQclkW2VbL3.jpg
  • 91
@joandrzej: No Roa, było jeszcze gorsze od Izoteku, więc jest możliwe ;)

@roko_ko: Trądzik (może syfilis)

@fantastyczny_pan_lis: Nie będę brała w ciemno (ginekologów uczy się dobierania anty metodą prób i błędów :) ). Na leczenie u lekarza, który podszedłby do tego poważnie na podstawie wyników badania krwi, nie było mnie stać jak się zdecydowałam wybrać do endo-gina.
@Duckmara: miałam ta sama historie, poszłam do dermatologa. 2 tyg brałam jakiś antybiotyk, do tego maski siarkowe robione w aptece na noc które waliły okrutnie, na to jakis równie mocno śmierdzący krem na dzień. Miesiąc bez makijażu ale cera wyleczona i na szczęście problem nie wrócił. Było to jakies 6 lat temu wiec nazw konkretnych nie pamietam. Powodzenia, wiem jak to rujnuje humor
@Duckmara izotertynoina doustna jest najskuteczniejszym lekiem na trądzik na świecie. Spustoszenie, jakie wywołuje na organizm to mit. Kiedyś była taka strona izotek.pl, było nas tam co najnmniej kilkuset użytkowników. Ludzie opisywali w dziennikach przebieg swojej kuracji. Może u kilku należało przerwać kuracje - bóle stawów, suchość oczu, bóle wątroby podwyższenie alt itp. Natomiast u żadnej nie pojawiły się skrajne skutki. Na ulotce wyczytasz, że nawet jest wariant myśli samobójczych - to ochrona
@dragonowPL: @efone Stosowałam zewnętrznie i nie działało. W sumie to nie 35 tylko 19 (na odczep się odpisałam, bo nielubię tego użytnika). Izo będzie ostatnią reczą, której spróbuję. Najpierw chcę jeszcze pogrzebać w hormonach, bo to one są zapewne przyczyną. Tylko potrzebuję do tego dobrego lekarza, a nie jakiegoś randoma. Jestem na etapie zbierania hajsu i szukania speca.
@dragonowPL: Nadmiar witaminy A wpływa na zmniejszenie przyswajalności witaminy D. Niedobór witaminy D powoduje "depresję". Wszystko się zgadza. Trzeba żreć witaminę D garściami, ale i tak nie przyswoi się odpowiedniej ilości w trakcie kuracji.
@Duckmara życzę powodzenia. Życie nauczyło mnie, że chodzenie do lekarzy z trądzikiem to strata czasu. Przypisują, jelopy, na rozległy trądzik ropowiczy z tendencją do bliznowacenia punktową maść... Ręce opadają. Na lewo ogarnąłem recepty i liczyłem się sam.
@dragonowPL: A ile użytkowników się przyzna do myśli samobójczych? Ile osób powie, że nienawidzą siebie? Pewnie większość się do tego nie przyzna, bo nie chce wyjść na mięczaków. Dawki izo, które potrafią niektórzy lekarze przepisać są przerażające. Przeglądałam Izotek swojego czasu i za głowę się łapałam jak czytałam ile ludzie biorą.