Wpis z mikrobloga

Przypomniało mi się, że miałam tu śledzić swoje pogorszenia.

No to od tygodnia mam jakąś niespodziewaną miesiączkę (pojawiła się tydzień po poprzedniej). Wywaliło mnie strasznie, a było już lepiej. Od trzech dni na plecach mam jakąś porąbaną cystę. Ehh te antybiotyki z Polski nic nie dają. Robię wizytę na przyszły tydzień u tutejszego lekarza, ciekawe co mi poradzi.

#syfiastypamietniczek #syfiastytag #pokazsyfa
Pobierz Duckmara - Przypomniało mi się, że miałam tu śledzić swoje pogorszenia.

No to od tyg...
źródło: comment_qWI5Nhcls9UZh059STXS1gQclkW2VbL3.jpg
  • 91
@GRBAS: Takie mam przeczucie, że profesjonalista za dużo cebulionów + regualrne badania krwi+ peelingi kwasami i byście mnie nie poznali, ale nie mieści się to w moim budżecie :_: A ile można od rodziców ściągać?
@Duckmara z jakich okolic jesteś? Mam fenomenalnego endokrynologa w okolicach Śląska. Badał ktoś podłoże stricte hormonalne? Jak Twoje jajniki? Jeśli chodzi o zioła to siegnelabym do wiedzy głębszej niż bratek. No i przede wszystkim spróbować czegoś co działa na dużo przypadków. Diety oczyszczającej. Detoks miesięczny i ostry
@Naciass: Jakieś konkrety co do ziół i diety? (syf rap xD)

Północ Polski, a i tak do morza (i dużych miast) mam 2h pociągiem :_:. W Trójmieście mają kilku dobrych lekarzy też, ale nie stać mnie na leczenie i regularne wizyty.Teraz to się wyprowadziłam z kraju do UK i zaczynam się zapoznawać z tutejszą opieką zdrowotną.

Pan od "taka uroda" to właśnie endo, więc polecam się trzymać z daleka od pana
@ookurasama: @DomeN: Izotek nie jest dla wszystkich. Trzeba też sobie przekalkulować straty i zyski, ryzyko. Ja jestem już praktycznie ślepa i mam problemy z wątrobą od zawsze, więc Izotek jest dla mnie zbyt dużym ryzykiem. (Do wszyskiego dochodzi jeszcze psychika - już bywa cięzko, nie mogę sobie pozwolić na jeszcze większą obsuwę).