Wpis z mikrobloga

Boże, co te patusy.

Człowiek sobie pójdzie kulturalnie do pubu ze znajomymi i przyjdą takie zwierzęta nawciągane nie wiadomo czym. Zaczną się do ciebie pruć o byle gówno i weź sobie z takimi radź.

Taktyczny telefon na policję oraz kilka prowokujących tekstów i dwóch patusów odwiezionych na komisariat. Trzech uciekło po komendzie "Mati #!$%@?". To pewnie ta legendarna lojalność o której rapuje ich gatunek.

Za chwilę wyjdą i puszczą sobie jakieś numery o #!$%@? policji, bo w tym kraju nie można bezkarnie zaczepiać i #!$%@?ć Bogu ducha winnych ludzi.

Ehh, nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że stężenie sebków na ulicach rośnie.

No i trochę dumny z siebie jestem, bo jeszcze 3-4 lata temu to bym w to wszedł i albo ci durnie, albo ja skończylibyśmy na OIOMie. A tak bez zbędnego wysiłku kilku zjebów dostało po dupie.

#coolstory #niecoolstory #truestory #sebix #patologiazmiasta
  • 50
  • Odpowiedz
@Mack_Lanegan: > No i trochę dumny z siebie jestem, bo jeszcze 3-4 lata temu to bym w to wszedł i albo ci durnie, albo ja skończylibyśmy na OIOMie.

Czyli sam byłeś patusem a teraz "z tego wyrosłeś" i się chwalisz na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Może i wyszedłeś z patusiarstwa ale nie wierzę, że patusiarstwo do końca wyszło z ciebie. Raz patus do końca patus. Pewnie masz dziarę gothiciem na
  • Odpowiedz
  • 41
@thekrepa czemu zaraz miałby być patusem skoro jakieś sebki zaczęły ich zaczepiać? xD
Jak byłby np. z koleżanką to też odpowiedź na zaczepki byłaby patologią? Jest kilka wyjść - odpowiedzieć w taki sam sposób (najlepszą obroną jest atak #pdk), uciekać lub dzwonić na policję.
  • Odpowiedz
@thekrepa ty umiesz #!$%@? czytać? to, że ktoś daje się sprowokować wcale nie znaczy, że jest patusem. po prostu teraz koleś zadzwonił po bagiety i dobrze. po co sam ma ryzykować?
  • Odpowiedz
  • 65
@Mack_Lanegan jak chodzisz do miejsc dla patusów to spotykasz patusów, proste. Zacznij chodzic do lokali gdzie piwo zaczyna sie od 12 zl. Gwarantuje ze prawdopodobienstwo spotkania Seby w taki lokalu jest stosunkowo niskie.
  • Odpowiedz
@Mack_Lanegan: zawsze było ich tyle samo, biorąc pod uwagę, że lwia część społeczeństwa to debile, wydaje się być to normalne. Dobrze, że tak się skończyło, za młodu miałem kilka razy do czynienia i bywało różnie, na szczęście nie najlepiej u nich z myśleniem, więc łatwo ich #!$%@?ć.
  • Odpowiedz