Wpis z mikrobloga

@blinxdxb: Teraz przymierzam się do iPhona 8 i myślałem o jakiejś przezroczystej (z pewnością, że się nie rozciągnie). Zauważyłem tą Crystal 2 tylko nie wiem czy różni się na tyle aby dopłacać 100%?

Widzę w tym linku co podałeś (Thin Fit) także wersję przezroczystą ale kosztującą tylko 15$. Można się trochę pogubić. :P
Po #!$%@? to XD


@DPary: Żeby tiltować biedotę od "XIAOMI LEPSZE"

Apple to idealny sprzęt dla ludzi którzy są trollami ale status społeczny im nie pozwala na głupie zachowania, a tak to wystarczy wyciągnąć taki telefon i zaraz #!$%@? androidoctwo toczy piane xD Miód na oczy applowców xD
Śmieszą mnie osoby które używają takiej obudowy z wycięciem na logo apple. Po #!$%@? to XD #iphone #apple


@DPary: Też nie wiem co za zjeby ten syf produkują ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jak chciałem kupić obudowę, to musiałem się sporo naszukać żeby nie miała tej gównianej dziury ani nie była przezroczysta...
Śmieszą mnie osoby, które mają tak smutne życie, że interesują się obudowami telefonów innych ludzi.


@StrucelRTFSC: O #!$%@? równie dobrze można zatem powiedzieć, że jak ktoś się interesuje znaczkami, moda albo #!$%@? modelarstwem to ma smutne zycie